Міністр енергетики Олексій Оржель заявив, що вже незабаром в Україні планують переглянути тарифи на електроенергію та відмовитися від пільгової ціни у 90 копійок за перші використані 100 кВт/год.

Про таке він розповів для видання "Кореспондент".

Відтак, як відзначається, протягом цього року планують переглянути тарифи на світло для українців та підвищити їх. Окрім цього, в уряді хочуть відмовитися від пільгової ціни у 90 копійок за перші використані 100 кВт/год.

Оржель, фото: Facebook

Як роз'яснив Оржель, населенню доведеться платити дорожче, для того, щоб ціни на електроенергію для виробників залишалися на тому ж рівні.

Популярні новини зараз
Ольга Сумська зізналася, як вона щаслива повернутися до своєї турецької "рутини": "Перший день, улюблена робота" Російські пропагандисти знову "перевзулися", і вперше заговорили про капітуляцію: "Однозначно в цьому впевнені" Ірина Федишин після скандалу з Євробаченням-2022 закопала себе ще глибше: "Їб*ніть з Піона по шолому" Олексій Арестович повідомив що його вигнали з ОП Зеленського, вже знайшов нову роботу: "З мене знущаються"
Показати ще

"Підвищення цін на електроенергію для виробників зробить їхню продукцію неконкурентоспроможною на зовнішніх ринках. А на тлі світової кризи через коронавірус й інших чинників, конкуренція в світ значно жорсткішою. При цьому слід враховувати той факт, що на частку електроенергії припадає чимала частина у формуванні собівартості продукції", - йдеться в повідомленні.

Щоправда, як підкреслив міністр, аби українцям процес пройшов менш болісно, ​​ціни будуть підвищувати поступово.