30 котів і парад колишніх: головні помилки першого побачення

поділитись
Аксіоми не існує. Але кілька хитрощів вам допоможуть

Перше враження не можна справити двічі. Саме тому, збираючись на побачення, варто замислитися: що ви хочете отримати від цих стосунків?

Якщо людина вам справді подобається набагато більше, аніж заради флірту на один вечір, тоді краще все спланувати заздалегідь, аби не осоромитися. По-перше, варто запам'ятати, що помилок припускаються як чоловіки, так і жінки. Тому не треба все виправдовувати невдачею, або поганим характером.

По-друге: навіть коли зручно вам, не означає, що зручно іншим. Наприклад, не треба пропонувати йти в кіно через кладовище, бо там "дорога коротша", або йти пішки в проливний дощ додому, бо "у фільмах це виглядає гарно".

Перше побачення: поради для хлопців

В декого часто виникають питання, типу якщо запрошуєш до ресторану, то хто платить за вечерю: навпіл, той хто запросив, або тільки чоловік? Перші два варіанти, скажемо одразу, зіграють не на вашу користь. Не хочете, аби вважали альфонсом, беріть витрати на себе.

Святе правило – не згадувати колишніх. Про них, навіть не як про покійників, взагалі ні хорошого, ні поганого говорити не треба. Не треба також робити забагато компліментів, дівчина може подумати, що з вами не все гаразд, або давно не було інтиму, от і ви і розсипаєтеся перед нею дифірамбами.

Як поводити себе дівчатам?

Намагайтеся уникнути надмірного прояву емоцій, особливо сліз. Дуже "припекло", тоді вийдіть до вбиральні, там прийдіть до тями і повертайтеся назад. Класична помилка: він тільки троянду подарував, а ви вже сімейне життя плануєте. Не варто одразу сподіватися на тривалі стосунки. Для того й побачення, аби вибрати з-поміж багатьох одного. Уникайте занадто яскравого макіяжу та одягу, це може зіпсувати враження про вас.

Насправді, немає універсального рецепта, як зробити так, щоб побачення пройшло успішно. Всі ми різні, у всіх свої смаки і переваги (які іншим можуть здатися дивними), тому про успішне завершення першого побачення можна судити тільки за обопільним бажанням сторін продовжити знайомство на наступному побаченні.

Дивіться: 12 способів запросити на побачення

Як повідомляв портал "Знай.ua", психологи назвали основні способи непомітно маніпулювати чоловіком.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Побачення, стосунки, кохання
Хорват отримавши медаль, не став протягувати руку главі РФ, але із задоволенням обійнявся з Макроном
0
0
14:27 16.07.2018
За весь час війни броньовані "кугуар" врятували життя як мінімум 15 прикордонників
0
0
13:41 16.07.2018
Минулого року зростання тарифів на пасажирські залізничні перевезення склало 5,9%, вантажні - 15%
0
0
12:36 16.07.2018
Знай свої права, плануючи відпустку
0
0
11:59 16.07.2018