З 12 березня 2020 року у всіх навчальних закладах України, у тому числі в школах і дитсадках, був запроваджений карантин у зв'язку з загрозою епідемії коронавірусу COVID-19. У свою чергу, на весняні канікули школярі вийдуть, скоріш за все, 23 березня. Тривалість канікул становитиме один тиждень.

Варто зазначити, що ці дати носять характер рекомендації. Остаточне рішення про дати канікул приймають у навчальному закладі.

Школа, фото: YouTube
Школа, фото: YouTube

Канікули, які за рекомендацією почнуться 23 березня, фактично стартують ще у суботу - 21 березня. Триватимуть канікули до 30 березня.

Школа, фото: Pixabay
Школа, фото: Pixabay

Популярні новини зараз
Навіть працювати заборонять: ухилянтам готують серйозні обмеження Гребуть усіх, навіть з проблемами зі здоров'ям: ТЦК можуть мобілізувати "тимчасово непридатних" українців Правила нарахування "комуналки" зміняться: українці самі визначатимуть суми у квитанціях Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано
Показати ще

Також у квітні школярі зможуть традиційно відпочити у понеділок після Великодня - 20 квітня.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, карантин перетворив киян на "гречаних маніяків" - у супермаркетах "миша повісилася", кадри коронавірусного переполоху.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Києві закрили школи, садочки та кінотеатри - коронавірус близько.

Також "Знай.ua" писав, що коронавірус посадив "на карантин" навіть Бога, на храми і церкви в Києві почепили замки.