Мітинги в Україні – явище звичне. У нашій країні завжди знайдеться який-небудь привід для протесту, тому центральні площі і майданчики перед будівлями державних органів вже давно перетворилися в місця громадських зібрань. Однак коронавірус втрутився в плани протестуючих, збиратися більш ніж по 10 осіб – не можна. Вихід був знайдений швидко – в Україні пройшов перший в історії мітинг в режимі онлайн.

Подію було присвячено захисту культурних проектів, які можуть постраждати через скорочення фінансування. Загалом, у заході взяли участь близько 1000 чоловік. За запевненням організаторів, приєднатися хотіли близько 10 000 користувачів проте обмежені технічні можливості не дозволили їм цього зробити.

Ідея мітингу безумовно похвальна. Культурні проекти потребують захисту. Однак виникає питання, а хтось з чиновників Міністерства культури взагалі дізнався про цей захід? Кому воно було адресоване, і вдалося добитися організаторам поставленої мети? Можливо, ми дізнаємося про це коли-небудь потім. Чи не дізнаємося взагалі?

Популярні новини зараз

Фарш з кісток - українка ледь не нагодувала дітей неїстівними котлетами

"Холостяк" Макс зізнався в інтимі на проєкті, таємне листування просочилось в мережу - "Їх багато"

Холостяк Макс гарно попрощався з Дашею – "Вона була незабутня..."

За таким рецептом дерунів ви ще не готували – хрусткі картопляні оладки по-німецьки

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, син поховав зараженого коронавірусом батька, а той воскрес і повернувся додому.