Досить часто люди не усвідомлюють важливість життєвих обставин, що склались. Так, перебуваючи не в зовсім здоровому стані, у нас часто виникає бажання кудись йти, і часто такі «прогулянки» не мають ніякої мети, крім як розважитися, добре провести час з друзями. Причому це стосується не тільки підлітків, яким через юнацький максималізм, в принципі, важко усвідомлювати сформовані ситуації, а й дорослих людей, які вже мали б адекватно мислити і приймати розумні рішення. Чим же небезпечні прогулянки при простудних захворюваннях і температурі, до яких наслідків це може призвести?

Застудні захворювання та прогулянки

Для початку потрібно розглянути, що ж із себе представляють застудні захворювання. Їх головна особливість полягає в вірусному походженню недуга. Перший правильний «засіб від ГРВІ та грипу» -  уникнення місць з джерелами інфікування. Саме тому вкрай важливим є дотримання домашнього режиму, а найкраще - «постільного». Дані заходи при температурі через застудні захворювання прописують аж ніяк не просто так. 

 

При зараженні в організм хворих потрапляють віруси, а імунна система відразу ж включається в боротьбу проти них. Головна мета вірусів - заразити і зруйнувати якомога більше здорових клітин людини, що і стає причиною підвищення температури. Всі захисні сили спрямовані саме на «війну» з чужорідними мікроорганізмами, і в таких ситуаціях буде краще, якщо ці «сили» будуть витрачатися переважно на захист організму, а не «розпорошуватися» на додаткові фізичні навантаження, якими є прогулянки з друзями.

Популярні новини зараз

Настя Каменських показала свою волохату "мімі"

"Він почав забувати" - російський співак зізнався, що пив самогон з 13-річним Зеленським

Під Львовом чоловік поглумився над двома крихітками, батьки кинулися до копів, - "Вбивати таких треба!"

У Кирилівці на дні моря виявили дивні предмети, які лякають

Показати ще

 

Якщо температура тіла більша ніж 37.5 градусів, то знаходження поза домом загрожує серйозними наслідками. Особливо в тих випадках, коли погодні умови залишають бажати кращого. Мороз, дощ і сильний вітер можуть істотно погіршити ситуацію. Надмірна спека також не рекомендована хворим, так як перегрів може призвести до нового «стрибка» на градуснику.

 

Крім постільного режиму, необхідно приймати спеціальні препарати, які допоможуть організму швидше вилікуватися. 

 

Зверніть увагу! Купувати в аптеці варто тільки препарати, які офіційно зареєстровані МОЗ України як лікарський засіб. Перевірити це можна, прочитавши інструкцію. 

 

У домашній аптечці стануть не зайвими ліки від фармацевтичної фірми «Heel». 

 

  • «Енгістол».Ефективний для профілактики будь-яких вірусних захворювань. Препарат містить лактозу, тому його не варто застосовувати людям з її непереносимістю. Для інших він безпечний. 

  • «Грип-Хеель».Таблетки варто застосовувати при гострих запальних захворюваннях, які супроводжуються інтоксикацією і для їх профілактики. Також містить лактозу. 

  • «Лімфоміозот».Краплі знижують ризик набряку бронхів, альвеол, леглегенів. Що, до речі, особливо важливо зараз - під час епідемії коронавірусу.

 

Профілактика коронавірусу

Ця недуга є вірусною, але він несе більшу небезпеку для здоров'я і життя, ніж простий грип. В ситуації, що склалась, вкрай важливо дотримуватися профілактичних заходів, спрямованих на боротьбу із зараженням COVID-19:

  • намагайтеся уникати громадських місць - краще взагалі залишатися вдома;

  • мийте руки після кожної прогулянки на вулиці;

  • намагайтеся не торкатися обличчя руками;

  • якомога частіше пийте теплу або гарячу воду;

  • зберігайте спокій, не зациклюйтеся на негативі.