Ті українці, які влаштувалися на роботу в Польщі можуть претендувати на польську пенсію за певних умов.

Польща надає можливість отримувати пенсійні виплати відносно за невеликий трудовий стаж. Для цього потрібно відповідати одній із трьох вимог, повідомляє видання EWW.

Польща. Фото: скриншот Youtube
Польща. Фото: скриншот Youtube

Є три категорії людей що можуть розраховувати на пенсії.

Перша — люди, що народилися до 1949 року. Якщо ви належите до цієї категорії, то можете претендувати на мінімальну пенсію у Польщі. Жінкам потрібно мати 20 років стажу, а чоловікам – 25 років.Якщо ви пропрацювали у Польщі лише рік чи два, а в Україні – 30-40 років. Цього буде достатньо, щоб стаж зарахувався і ви змогли претендувати на пенсію в Польщі.

Популярні новини зараз
Єлизавета II пішла з життя від раку, в королівській родині зважилися на правду: "Часто вражає людей похилого віку" Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок
Показати ще

Друга — народжені із 1949-го по 1969 рік. Цим українцям можуть нарахувати пенсію, її розмір буде залежати від того, скільки податків ви та ваш роботодавець відрахували до ZUS та Пенсійного фонду.

Польща. Фото: скриншот Youtube
Польща. Фото: скриншот Youtube

До третьої групи входять люди, що народилися після 1969 року. Ці люди перебувають приблизно в такій ситуації, як і люди з попередньої групи. У третьої групи ситуація все ж таки краща, ніж у другої. У другій категорії роботодавець сплачував податки або до ZUS, або до Пенсійного Фонду, а в третій – в обидві організації.

Нагадаємо, ми писали, що українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати.

Як повідомляв "Знай.ua" українка розповіла, які труднощі можуть виникнути під час використання поштоматiв від "Нової пошти".

Також "Знай.ua" інформував, ціни на житло в Україні: в столиці нерухомість просіла, а у деяких містах навпаки зросла.