Один із найбільших українських банків, у якому більшість пенсіонерів та бюджетників отримують свої законні виплати, продовжує неприємно дивувати своїх клієнтів. Цього разу українка поскаржилася на "дивні повідомлення" від банку щодо картки, яка вже булу заблоковано.

Про це стало відомо завдяки повідомленню незадоволеної клієнтки "Ощадбанку" на порталі Minfin у розділі для відгуків.

"Ощадбанк", фото: znaj.ua
"Ощадбанк", фото: znaj.ua

"Було заблоковано картку киянина у травні 2019 року (загублена). За станом здоров'я змогла розблокувати у жовтні 2021 року, але отримати картку змогла лише влітку, знову ж таки за станом здоров'я. За цей період якимось чином на заблоковану картку тричі надходили виплати від Київради за 300 грн.

Коли змогли мені встановити пін-код (6 годин по телефону) для чого знову мені довелося їхати у відділення, на рахунку був 0. Додам, що 24 лютого прийшла єдина за рік смс на вайбер про зняття штрафу 100 грн. У ваших співробітників почуття гумору на рівні виріши… У мене питання — навіщо така картка киянина? Думаю, що тільки-но дозволить мій фізичний стан, відмовитися або закрити картку.", - пише незадоволена клієнтка.

Популярні новини зараз
Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Відгук невдоволеної клієнтки "Ощадбанку", скріншот: Minfin
Відгук невдоволеної клієнтки "Ощадбанку", скріншот: Minfin

Заради справедливості варто заявити, що "Ощадбанк" таки відповів українці: "Згідно з тарифами банку, якщо карткою не користуватися протягом 12 місяців, то списується комісія за обслуговування неактивного рахунку в розмірі 100 гривень на місяць, якщо на рахунку менше 100 гривень списується доступний залишок. Якщо на карті немає коштів, то в мінус комісія за обслуговування картки не списуватиметься".

Однак про те, що картку вже тривалий час заблоковано, так ніхто й не заявив.

Нагадаємо, українців обдирають до нитки: банк накрутив приховану комісію та здер з клієнта майже тисячу гривень.

Раніше повідомлялося, в "Ощадбанку" спалахнув скандал через нав'язування кредитних карток: "Змусили".

Також, в Ощадбанку заявили про нововведення для клієнтів: які зміни відбулися в тарифах.