Через повномасштабну війну в Україні виникла дуже складна ситуація, але незважаючи на цей уряд продовжує виплачувати субсидії і запевняє, що на поточний опалювальний сезон грошей для підтримки громадян достатньо. Що ж буде із субсидіями наступного року, розповіла міністр соціальної політики Оксана Жолнович в ефірі телемарафону.

Оксана Жолнович заявила, що наступного року у бюджеті закладено достатню кількість коштів для виплати субсидій. Втім, передбачено і сюжет дефіциту коштів. У такому разі буде здійснено перерозподіл усередині бюджетних видатків. Отже, в уряді зроблять усе, щоб усі, хто потребує, отримали допомогу на оплату комунальних послуг.

Призначення субсидії. Фото: скрін youtube
Призначення субсидії. Фото: скрін youtube

"Субсидії у нас заплановано наступного року на 37 мільярдів. Ми переконані, що цих коштів вистачить", - заявила глава Мінсоцполітики.

Гроші. Фото: Youtube
Гроші. Фото: Youtube

Популярні новини зараз
Пішов із життя близький чоловік ведучої "1+1" Алли Мазур: інсульт не залишив жодного шансу Не пустять за кордон, відберуть авто та заборонять полювати: які покарання загрожують боржникам аліментів ПриватБанк спростив популярну послугу: що відомо Чоловік ігнорував біль у пальці, а потім зліг у лікарню з раком нирки: "Залишалося жити кілька днів"
Показати ще

Оксана Жолнович додала, що на житлову субсидію можуть претендувати всі громадяни, витрати яких на комуналку перевищують у різних випадках 10 чи 15% доходів.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, як українцям, які втратили у війну роботу, за короткий термін оформити субсидію: інструкція від Мінсоцполітики.

Також наш портал інформував, що українці отримали мільярди гривень: соціальна допомога, виплати переселенцям, пільги та субсидії.

Крім того, наш портал інформував, що в уряді заборонили відключати українцям комунальні послуги за борги на час військового стану, але співробітники вимагають поваги.