Стало відомо про те, що незважаючи на війну, більшість українців все ще має роботу та стабільний дохід, який дозволяє забезпечити більшу частину своїх потреб.

Про це свідчать дані нового дослідження Gradus Research.

Станом на середину листопада 2022 року, близько 81% опитаних громадян мають сьогодні роботу та стабільний дохід.

Перехожі, фото: Знай.ua
Перехожі, фото: Знай.ua

З них, 33% людей впевнені в тому, що працюватимуть і далі, і що в їхньому житті явно нічого не змінить повномасштабна війна в цьому плані.

Популярні новини зараз
5-річна дівчина народила здорового сина і вижила сама: батькове ім'я ретельно ховається Влад Яма знайшов "допомогу" для ЗСУ на смітнику в США: "Поїде до наших героїв" Популярний тренер пояснив, як знизити тиск лише одним напоєм: ви навіть не думали про це "Дніпру та Вінниці - приготуватися": астролог озвучила тривожний прогноз для України на кінець травня
Показати ще

Ще 48% громадян мають на сьогоднішній день роботу, проте впевненості у майбутньому немає. Ніхто не знає, чи не скоротять їх найближчим часом через проблеми з економікою.

Гроші. Фото: скрін youtube
Гроші. Фото: скрін youtube

19% опитаних українців одразу зазначили, що на превеликий жаль вони не мають роботи, і вони не отримують зарплату. 78% далі також зазначили, що війна скоротила їхній дохід значно, і лише у 13% він зовсім не змінився.

Найбільше українців працює саме в західних і центральних областях країни, де спокійніша ситуація.

Також 64% респондентів вірять, що Україна матиме сильну економіку. Ще 59% переконані, що Україна зможе відбудувати все зруйноване під час війни.

Загалом можна з упевненістю сказати про те, що настрій у наших громадян є бойовим, і здаватися ніхто не планує. Це хороший знак, адже ми обов'язково зможемо вигнати це погано з нашої землі.

Офіс, фото: скріншот з відео
Офіс, фото: скріншот з відео

Нагадаємо, що українці продовжують готуватися до складної зими: що обов'язково має лежати в аптечці

Раніше повідомлялося, що до початку 2023 року в Україні можуть ще більше подорожчати деякі продукти: експерт назвав їх

Також, організм вам дякую не скаже: кому категорично не можна їсти вершкове масло