НАК "Нафтогаз України" повідомляє, що облгази і газсбыты групи РГК, які належать Дмитру Фірташу надають споживачам недостовірні платіжки за газ.

Передає пресс-служба НАК.

Нафтогаз
Нафтогаз

Повідомляється, в листопаді більшості побутових споживачів України прийшли від своїх постачальників газу (газсбытов) платіжки з донарахуваннями за жовтень і попередженням про донарахування за три попередні роки з великими сумами.

Газсбыты пояснюють це "приведення об'єму газу до еталонних умов вимірювання", нібито на вимогу "Нафтогазу", передає НАК.

"Підкреслюємо, що "Нафтогаз" жодним чином не причетний до вирішення газсбытов вимагати від споживачів додаткові суми і засуджує такі дії. Відповідні витрати компенсуються спорідненим структурам газсбытов - облгазам через механізм виробничо-технологічних втрат", - йдеться в повідомленні.

Як зазначають у "Нафтогазі", донарахування призведуть до того, що оплата буде подвійний, а обсяг газу – колишнім і, до того ж, подібні ситуації створюють віртуальні борги, які в майбутньому будуть перешкоджати переходу споживачів до інших постачальників газу.

Нагадаємо, Полум'я жовте, чайник гріється довше: Нафтогаз розкрив правду про блакитному паливі в Україні

НАК "Нафтогаз" відповів на найбільш злободенні вопрос украинцев зокрема пояснив, що останнім часом відбувається з якістю блакитного палива.

Так компанія Twitter опублікувала відповідь на питання громадян, чому газ змінив колір, а їжа готується довше.

Як раніше повідомляв "Знай.иа" Субсидії 2019: як довести, що прописані родичі не проживають у будинку

Однією з проблем, чому українцям не виділяють субсидії, є наявність прописаних членів сім'ї, навіть якщо вони не проживають разом. Не завжди люди знають, як діяти в такій ситуації. 

ТакожЗнай.иа" писав про те, що Відключення газу: українців можуть залишити на свята в холоді і голоді

Українців будуть відключати від газу за борги. Громадянам радять якомога швидше розрахуватися з початачальниками блакитного палива, щоб посеред зими не залишитися без тепла.