Стало відомо, яким буде курс іноземних валют за даними Національного банку України (НБУ) в понеділок, 3 грудня. Порівняно з показниками у п'ятницю, 30 листопада, гривня зміцнилася в своїх позиціях, її показник – 28,22 за долар. Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора.

Курс валют Нацбанку на 3 грудня

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

- 100 доларів США – 2822.2764 гривень;
- 100 євро – 3205.8238 гривні;
- 10 російських рублів – 4.2419 гривні.

Таким чином, долар подешевшав на 17 копійок. При цьому євро також подешевшав на 27 копійок, а вартість російського рубля з п'ятниці майже не змінилася.

Популярні новини зараз

"Мона Ліза" по-українськи: курсантка вразила схожістю з образом з полотна Леонардо да Вінчі

Напівгола дружина Караваєва з "Динамо" показала, де закінчуються її трусики: не посоромилася навіть чоловіка і дітей

Кондратюк повторив танець Хюррем з "Величного століття" на ковзанах: султан Сулейман оцінив би і дарував 1 місце

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

Раніше повідомлялося, що до кінця грудня 2018 року курс долара по відношенню до гривні складе близько 29,5-30 грн/$. Таку думку висловив економіст Віктор Скаршевський. Крім того, експерт виділяє декілька можливих причин таких курсових коливань.

"По-перше, вже зараз, а не в перспективі, почала погіршуватися зовнішньоекономічна кон'юнктура (метал, зернові, хімія) і стрімко збільшується дефіцит торгового балансу України (на 30% по відношенню до 2017 року та у 3,5 рази - з 2015), по-друге, долар зміцнюється на світових ринках; по-третє, очікувана сума виведення дивідендів нерезидентами в 2 рази вище, ніж у минулому році - $ 3,5 млрд у 2019 році проти $ 1,7 млрд у 2018", - розповідає фінансовий аналітик.

будівля НБУ

Нагадаємо, що державний бюджет на 2019 рік передбачає чимало змін для країни. Щодо долі гривні, то парламентарії заклали в проект прогнозований курс долара на рівні 29,4 грн/дол.

Як повідомляв портал Знай.uа, українці не знають, що робити із заощадженнями, адже невідомо, які сюрпризи очікують на фінансовий ринок після введення в країні воєнного стану. Експерти надали прогноз на коливання курсу найближчим часом.

Також портал Знай.uа писав, що банки країни закінчать 2018 рік з прибутком. Причинами цього є значне зростання як відсоткових, так і комісійних доходів банків, адже банки заробляють на валютних комісіях.