Для всіх наших читачів, котрі відповідально ставляться до питань оплати комунальних платежів, є кілька важливих новин. Починаючи з 1 грудня поточного року документи для надання субсидії необхідно подавати не через органи Мінсоцполітики, а лише до представництва Пенсійного фонду України.

Українці до 30 листопада можуть звертатися до управління соцзахисту, ЦПАУ за місцем проживання чи через додаток "Дія".

Про це стало відомо завдяки повідомленню одного з українських телеканалів.

Серед причин, через які можуть припинити виплату субсидії, — зміна місця проживання. Сюди входять інші обставини, що унеможливлюють виплату субсидії (наприклад, смерть одержувача). Майте на увазі, що субсидія не може призначатися одночасно за зареєстрованим місцем проживання та за фактичним місцем проживання.

Оформлення субсидії, скріншот: YouTube
Оформлення субсидії, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
"Всі кошти списали...": клієнти "ПриватБанку" проклинають картки, ніхто нічого не питає Заступник міністра оборони України ховає кілограми грошей під ліжком: промовисте відео Російські відморозки в школі цькують з хлопця з Донецька, якому відірвало ноги Тікати вже немає куди: які види повісток можуть отримати Україна під час мобілізації
Показати ще

Позбавлять виплат і через борги з оплати комуналки. Якщо прострочено понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, термін позовної давності якого не минув та загальна сума якої перевищує 680 гривень, виплата субсидії автоматично припиняється.

Ще одна причина - хибно зазначений розмір доходів. Цей пункт включає придбання дорогих товарів чи послуг, набуття права власності на суму понад 50 тисяч гривень.

Нагадаємо, хто має платити за заміну лічильника? Українці дізналися, коли можна "трусити" гроші з облгазу.

Раніше повідомлялося, обов'язково надайте ці дані для призначення субсидії: від чого залежатимуть пільги.

Також, терміново оформити субсидії до 1 грудня: відома юрист Дучич попередила українців, адже потім будуть проблеми.