Масові обстріли окупантів буквально знеструмили всю країну, після чого українці почали активно використовувати інші джерела електроенергії - свічки, генератори та багато інших.

З генераторами потрібно бути дуже обережними і встановлювати в безпечних місцях, тому що деякі з них виділяють токсичні гази і можуть завдати шкоди організму.

Генератори, скріншот: YouTube
Генератори, скріншот: YouTube

Генератори, які можна встановлювати на балконі

У випадку встановлення на балконі можна використовувати тільки інверторні генератори. Вони є повністю закритим приладом із правильною синусоїдою.

Придбати можна в межах 20-40 тисяч гривень. Краще замовити заздалегідь, тому що через відключення світла попит дуже зріс. Судячи з деяких даних, зараз їх в Україні немає у продажу, наступна партія прибуде на початку грудня.

Популярні новини зараз
У Верховній Раді задумалися знизити пенсії: хочуть досягти справедливості Вийдуть тонкими й не будуть рватися: простий рецепт ідеальних млинців Хочеш іди до "АТБ", а хочеш - до "Сільпо": де і як українці можуть отримати безкоштовні продукти, набір немаленький П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

Україна без світла, скрін: YouTube
Україна без світла, скрін: YouTube

Як безпечно використовувати генератор

Варто відразу відзначити, що купувати генератор потрібно тільки у ліцензованих продавців, а ось використовувати його в багатоповерхових будинках дуже небезпечно. Встановлення повинно відбуватися лише на відкритому повітрі та на відстані не менше шести метрів від вікон, дверей та гаражів.

Не можна припустити, щоб на генератор потрапила вода. В іншому випадку може виникнути пожежа, оскільки пристрій перегріється і не буде охолоджений перед заправкою паливом. Є ризик того, що генератор може вдарити струмом, тим самим травмувати людину.

Слід встановити ще й детектор газу, щоби не отруїться токсичним газом, який виділяє генератор.

Раніше ми писали про те, що після війни на українців чекає демографічна криза: залишиться менше 30 мільйонів людей

Як повідомляв Знай.ua, генераторні подорожчання: які продукти найближчим часом стануть не по кишені українцям