Газова плита під час приготування їжі дуже часто забруднюється і з часом її решітка перестає блищати, а сама плита набуває не надто привабливого вигляду. На щастя, виправити ситуацію можна!

Тому важливо регулярно підтримувати чистоту і наступні поради вам у цьому допоможуть. Під час прибирання пам'ятайте про техніку безпеки та обережність, надягайте гумові рукавиці, щоб захистити шкіру.

Популярні способи для чищення газової плити:

1. Гаряча вода може впоратися з більшістю забруднень навіть без жодних хімічних засобів та інших речовин. Особливо, якщо мити плиту одразу після використання. Залишіть воду на 20-30 хвилин, а потім протріть бруд та жир серветкою

2. Харчова сода. Змочіть губку у воді, висипте на неї невелику кількість соди потріть решітку. Використовуйте соду лише для очищення чавунних решіток. На плями можна наносити содову суміш. Для цього змішайте харчову соду та звичайну воду, залиште на всіх плямах на 10-20 хв.

Газова плита. Фото: скріншот youtube
Газова плита. Фото: скріншот youtube

Популярні новини зараз
Українців штрафують за валюту: у кого можуть відібрати 20% заощаджень Військовозобов'язаним дали час до 5 лютого: що треба встигнути Мобілізація їх не торкнеться: ким не зацікавиться ТЦК Краще не беріть 500 гривень у касирів: українців попередили про небезпеку, і навіть банк не допоможе
Показати ще

3. Оцет допоможе посилити дію харчової соди. Таким чином масні плями видаляються набагато швидше.

4. Господарське мило. Натріть його на дрібній терці, розведіть гарячою водою та замочіть у розчині брудну решітку. Залиште усе на 1-2 години, а потім промийте водою.

5. Лимонна кислота. У широку миску налийте 2 л гарячої води, додайте 6-7 столових ложок лимонної кислоти та розмішати. Помістіть решітку у розчині на 1 годину, а потім протріть ганчіркою.

6. Нашатирний спирт. Процедуру проводьте лише на вулиці або в приміщенні, яке добре провітрюється. Решітку помістіть у пакет, влийте всередину пляшечку нашатирного спирту і щільно зав'яжіть. Залиште на 6-7 годин або на ніч. Після цього прополощіть її у воді та протріть сухою ганчіркою.

7. Перекис водню та сода. Перекис водню та 2 столові ложки соди розмішайте до консистенції густої сметани, нанесіть на решітку й залиште на пів години. Потім промийте решітку під водою.

8. Гірчиця. Змішайте суху гірчицю з водою, щоб вийшла густа каша. Нанесіть суміш на плями та залишити на 1-2 години. Опісля змийте вологою губкою.

Газова плита. Фото: скрін youtube
Газова плита. Фото: скрін youtube

Нагадаємо, чому при пранні потрібно додавати молоко: властивість продукту вас точно здивує

Як повідомляв "Знай.ua", українським дітям виплатять новий вид допомоги: хто і на яку суму претендує

Також "Знай.ua" писав, марно витрачені гроші: які дрова засмічують піч і не дають тепла