Незалежно від того, чи ви підліток, який переживає втрату першого кохання, чи доросла людина, яка переживає важке розлучення , розбите серце — це болісний досвід.

На думку професійних астрологів, деякі люди більше за інших схильні руйнувати ваші мрії про стосунки.

Стосунки, фото Pxhere
Стосунки, фото Pxhere

Скорпіон

Скорпіони сповнені пристрасті та інтенсивності завдяки подвійним планетарним правителям Марсу (планеті кохання та сексу) та Плутону (планеті сили). Це чудово, якщо ви перебуваєте з ним у відданих стосунках, але коли все ще невимушено, це може ввести в оману.

Коли вони розуміють, що тобі насправді не призначено бути, і йдуть геть, ти залишаєшся в лахміттях, тому що ти думав, що так вони поводяться зі справжньою любов’ю, а не як вони поводяться з усіма

Популярні новини зараз
Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" У Кремлі почали готувати наступника для путіна, і в Україні вже знають ім'я 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Стрілець

Цей вогняний знак рухається пригодами, завжди готовий до наступної екзотичної подорожі або нової роботи в новому місті. Природно, ця тяга до свободи не залишає багато місця для тривалих стосунків. Однак виникає плутанина, оскільки Стрільці люблять фазу медового місяця у стосунках. Але в той момент, коли це починає ставати справжнім і серйозним, у них виникає бажання знову бути вільними.

Овен

Овном керує вогненний Марс, планета потягу (включаючи сексуальний потяг) і енергії. Тому вони завжди шукають "хвилювання, викликів і великої драми". Овни, які вважаються найдикішим знаком зодіаку, більше люблять погоню, а не захоплення. Занадто спокійні та передбачувані стосунки починають набридати Овну, і бажання перейти до наступного виклику зазвичай розбиває серце.

Риби

Риби кохають по-справжньому, шалено і справді глибоко. Однак знак цього романтика змусить вас повністю закохатися в нього, так що все ваше єство буде занурено у стосунки. А якщо спуститися з такої висоти, тобі, безсумнівно, буде розбите серце.

Близнюки

На першому місці Близнюки - постійно шукають нових вражень, тому що люблять різноманітність і постійну розумову стимуляцію. Близнюки також надзвичайно цікаві і можуть легко зацікавитися кимось новим і залишити свого нинішнього партнера в поросі.

Нагадаємо, ми писали, що два найщасливіші знаки Зодіаку наступного року Чорного Кролика – хто щасливчик.

Як повідомляв "Знай.ua" згорають від пристрасті: 3 гарячих знаків зодіаку найбільш емоційні в коханні

Також "Знай.ua" інформував, ці знаки зодіаку депресують за будь-якої причини: названо найбільш сумні представники.