Ці люди просто не хочуть бути поруч з іншими людьми і воліють, щоб їх залишили без нагляду.

Астрологи розповідають про найбільш антисоціальних знаків зодіаку, від тихих інтровертів до людиноненависників-відлюдників.

Драматичні знаки Зодіаку. Фото: скриншот з відео
Драматичні знаки Зодіаку. Фото: скриншот з відео

Телець

Телець має тенденцію рано дорослішати і тому є "найбільш самодостатнім знаком". Вони рідко просять про допомогу, частково тому, що "інші насправді їх дуже дратують". Хоча вони процвітають, будучи незалежними, Тельцям подобається мати невелику, згуртовану команду. Цей знак може виглядати антисоціальним, "оскільки вони люблять комфорт і дотримуються того, що знають".

Риби

Риби схильні поводитися як губки і вбирати енергію інших людей. Голдберг зазначає, що це виснажує їх і змушує їх шукати час на самоті, щоб відновити сили. Коли виснажливе відчуття також викликає у Риб трохи соціальної тривоги та гіперобізнаності про те, що люди їх засуджують.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень з 6 по 12 лютого для всіх знаків Зодіаку: Водолії відпочинуть на всю, а Діви просунуться кар'єрою Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії
Показати ще

За словами Голдберга, це робить їх "вибагливими щодо того, з ким вони взаємодіють. Для Риб світська розмова може бути тортурою, вони віддадуть перевагу змістовній розмові з кимось із близьких.

Діва

Перфекціоністи зодіаку, Діви не є великими шанувальниками інших людей, тому що вважають, що вони вищі за них. Люди роблять помилки, розносять мікроби та влаштовують безлад, а це все, що Діви повинні критикувати та виправляти.

У своїй основі це бажання контролю. Томас каже, що Діви часто мають "встановлений розпорядок дня, який містить похід на роботу, повернення додому та відпочинок. Спілкування не часто потрапляє на порядок денний, тому що це ситуації, в яких Діви не можуть гарантувати, що все піде за планом. Провести з кимось час один на один – це швидше їхня швидкість.

Нагадаємо, ми писали, що який знак зодіаку найімовірніше розіб’є вам серце

Як повідомляв "Знай.ua" 6 пар знаків Зодіаку створені один для одного — найбільш сумісні за характером.

Також "Знай.ua" інформував, 5 знаків зодіаку, яким часто щастить з грошима.