Для наших читачів, котрі стикалися на заправці з такою проблемою, як неприйняття електронних гаманців на касі, є важлива новина. Багато водіїв дивуються, що на АЗС приймають лише готівку, і при цьому у них поряд нібито увімкнено термінал.

Звичайно, така ситуація викликає цілком логічне питання, чи мають право на заправці вимагати від них готівки в ситуації з терміналами, які працюють.

Про це стало відомо завдяки відповідям великих операторів АЗС у мережі Facebook.

АЗС. Фото: скрін youtube
АЗС. Фото: скрін youtube

Незважаючи на те, що на багатьох заправках є генератори, світло на АЗС не завжди збігається з наявністю зв'язку. У такому разі, якщо в районі немає світла, то навіть працюючі термінали просто не можуть надіслати запит до банківської системи та отримати від неї відповідь про успішну транзакцію.

Популярні новини зараз
Може валятися у вас у кишені: за яку українську монету готові заплатити 15 500 грн Нові ліміти споживання електрики: які зміни запровадили в Україні з 8 лютого Оплата за розподіл газу зміниться: хто вже в лютому буде платити інакше Гороскоп на тиждень з 6 по 12 лютого для всіх знаків Зодіаку: Водолії відпочинуть на всю, а Діви просунуться кар'єрою
Показати ще

Таким чином, оператори АЗС не вимагають готівки, а попереджають клієнтів, що єдиний спосіб розплатиться за паливо – готівка.

Якщо клієнт не повірить та захоче спробувати заплатити через термінал, йому дадуть таку можливість, але на табло терміналу він побачить відмову. Таким чином, щоб не створювати черги, коли в районі немає світла та нормального зв'язку, навіть на заправках із генераторами термінали не працюють.

Авто, скріншот: YouTube
Авто, скріншот: YouTube

Враховуючи ситуацію, українським водіям порадили запасатися готівкою перед візитом на АЗС, щоб не опинитися в ситуації, коли авто стоїть посеред траси та через відсутність зв'язку водій не зможе залити собі навіть мінімальну кількість палива.

Нагадаємо, відсутність поліса автоцивілки скоро може обійтися досить дорого.

Раніше повідомлялося, власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень.

Також, чи можна не платити за кредит під час війни: які заборони має банк.