Завдяки спільній ініціативі Олени Зеленської, міністерства реінтеграції та UNICEF уряд зможе забезпечити школи коштами, це на думку ініціаторів, підвищить якість освітнього процесу в умовах війни.

Сьогодні Кабмін погодився з пропозицією Мінреінтеграції й ухвалив постанову про реалізацію спільного проєкту Першої леді та UNICEF щодо грошової допомоги опорним закладам загальної середньої освіти.

Олена Зеленська, фото: Instagram
Олена Зеленська, фото: Instagram

У повідомленні Мінреінтерграції зазначено, що кожній школі буде виплачена одноразова грошова допомога у розмірі 2000 доларів США на закупівлю обладнання та ремонт шкільних їдалень.

Цей гуманітарний проєкт загальною вартістю понад 2 мільйони доларів охопить 1 тисячу шкіл, де навчаються більш як 450 тисяч дітей.

Проєкт має допомогти дітям покращити їх фізичне та психічне здоров'я, а також популяризувати серед них здорове харчування.

Адже після впливу карантинних обмежень під час ковіду, а пізніше в умовах стресу через повномасштабне вторгнення росії в Україну, багато дітей мають занижені мотиваційні покликання до освітнього процесу.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Чому українці платять за світло втричі більше: за це питання серйозно візьмуться Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

Нагадаємо, ми писали, що попрощайтеся з ненависними мішками під очима: три маски для боротьби з ознаками втоми.

Як повідомляв "Знай.ua" українцям показали ціни на популярні продукти – хліб, каву, чай та борошно: від бюджетного варіанту до менш доступного.

Також "Знай.ua" інформував українці масово відмовляються від російської мови навіть у побуті: що говорять опитування на 10-й місяць війни.