Держава з початком війни надала українцям, які були змушені залишити власні будинки, статус ВПО. Однак, навіть будучи далеко від дому, вони повинні стати на військовий облік.
Військовообов'язані переселенці мають стати на військовий облік у регіонах фактичного проживання. Про це нагадують у порталі "На пенсії".

Статус ВПО, фото dnipro.tv
Статус ВПО, фото dnipro.tv

Керівник Львівського обласного центру комплектування Олександр Тищенко зазначив, що багато чоловіків залишили будинки та переїхали до інших регіонів. Але, досягнувши призовного віку, вони не стали на військовий облік без вагомих причин. Це розцінюють як ухилення від військової служби, а згідно із законом за це карають.

"Тобто вони ховаються від військкоматів. Але згідно із законом така їхня поведінка класифікується як ухилення від військової служби, а за це передбачено покарання", - вважає Олександр Тищенко.

Військкомат в Україні, фото comments
Військкомат в Україні, фото comments

Варто зазначити, що для військовозобов'язаних, які не стали на військовий облік, передбачений перший штраф у розмірі від 510 до 850 гривень.

Повторне порушення протягом року коштуватиме "ухилистам" дещо дорожче — від 850 до 1700 гривень.

Гроші. Фото: скриншот Youtube
Гроші. Фото: скриншот Youtube

Популярні новини зараз
Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще