Самопроголошений пророк, відомий як "Живий Нострадамус", каже, що 2023 року відбудеться вбивче повернення Антихриста.

Бразильець Атос Саломе мав бачення, що цей рік стане "початком кінця" з Ворогом Месії, який, як він стверджує, не просто одна людина, описана у священних книгах.

Атос, який заглядав у майбутнє понад 20 років, каже, що передбачив коронавірус, смерть королеви Єлизавети II, вторгнення росії в Україну та навіть захоплення Твіттера Ілоном Маском.

Атос Саломе обрав фіналістів ЧС-2022 Фото: instagram.com/athos_salome
Атос Саломе обрав фіналістів ЧС-2022 Фото: instagram.com/athos_salome

У своєму тривожному списку подій, які мають відбутися протягом 2023 року, 35-річний бізнесмен передбачає нищівний удар по криптовалюті та появу вірусу-зомбі з Антарктиди.

Популярні новини зараз
Добровільний візит до ТЦК не врятує від штрафу: за що покарають деяких чоловіків Не знайдуть цього в машині – отримаєте штраф: що можуть перевірити копи Не лише електроенергія вдарить по гаманцю: яка комунальна послуга подорожчає з 1 червня ТЦК заблокували водійські права: чи можна повернутися за кермо
Показати ще

Жахливо, що серед його пророцтв наступного року є можливе повернення одного з найвідоміших персонажів християнської історії, званого Ворогом Месії, що символізує кінець світу.

Атос сказав Daily Star: "Всупереч тому, що всі думають, антихрист не прийде з Європи і, згідно з дослідженнями каббали, повинен повністю проявити себе між 2023 і 2026 роками. Хоча священні книги вважають антихриста істотою, це не означає, що він матеріалізується в одній особі. справі антихрист вже готовий і рухається.

Антихрист і диявол (фреска Луки Синьореллі)
Антихрист і диявол (фреска Луки Синьореллі)

Провидець пояснює, що це не передбачення, а конкретизація світової реальності пов'язана з новою валютою.

"Хто знає, можливо, вона виникне між росією та Китаєм?, - додає він. - Але обрушити долар буде непросто".

Нагадаємо, що екстрасенс Макс Гордєєв попередив про серйозні "прильоти" в 2023 році: "Готуватимуть".

Раніше ми повідомляли, що страшний план путіна показали українцям: таке вже бачили у Чечні.