Через війну в Україні різко зріс рівень безробіття, і навіть у новому році пропозицій роботи набагато менше у порівнянні з попередніми сезонами. Але аналітики вже прогнозують, що ринок праці після закінчення війни буквально розквітне.

Портал з пошуку роботи Work.ua назвав ті професії, які будуть дуже актуальними після війни. Це стосується фахівців у сферах медицини, будівництва, безпеки, освіти, науки, телекомунікацій, IT, енергетики та логістики.

Пошук роботи
Пошук роботи

  • Робочі спеціальності, будівництво

Українські міста довго відновлюватимуться після руйнувань внаслідок війни, тому дуже знадобляться руки столярів, зварювальників, малярів, мулярів та інших професіоналів. Також потрібно буде розробляти та будувати нові будинки, так що на роботу запросять відповідних людей.

  • Освіта, наука

Українці масово мігрували до інших країн і навіть залишилися там назавжди, зокрема освітяни. Для розвитку освіти будуть дуже потрібні нові особи із процесіональними навичками.

Діти в школі. Фото: кадр з відео
Діти в школі. Фото: кадр з відео

Популярні новини зараз
Ані Лорак вперше сказала, чому зрадила Україну і назвала війну "конфліктом": "Сиди там і не смерди" "Хвороби, голод, злидні й масова загибель": ведичний астролог розповів, коли в росії розпочнеться справжнє пекло Ольга Сумська знищила Фаріон, яка звинуватила маріупольців у знищенні свого міста: "Людина має відповідати" Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року
Показати ще
  • Медицина та фармацевтика

Багатьом громадянам, особливо військовим, знадобиться фізична та психологічна реабілітація.

  • IT-сфера

Це те, що залишиться популярним після війни. Ця галузь дає багато можливостей, а міжнародні компанії будуть дуже зацікавлені в українцях.

дистанційна робота, ілюстративне фото з вільних джерел
дистанційна робота, ілюстративне фото з вільних джерел

  • Безпека

Уряд шукатиме кадри, які зможуть забезпечити безпеку на найвищому рівні.

  • Телекомунікації, енергетика та логістика

Це ще одна галузь, яка допоможе Україні відновитись після війни, оскільки злочини окупантів залишили багато наслідків.

Енергетика, фото: Знай.ua
Енергетика, фото: Знай.ua

Нагадаємо, в області дорожче, ніж у столиці: ціни на оренду житла в Україні відчутно злетіли

Раніше ми писали, що "Укрпошта" знизила тарифи до 45%: нові ціни за доставку