Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

Збільшення бажаючих отримати субсидію та менша суму в бюджеті закладена на 2023 рік дозволяє припустити, що не всі зможуть розраховувати на допомогу.

Експерт із соціальних питань Андрій Павловський вважає, у держбюджеті виділено менше грошей, ніж у 2022 році, тому на всіх охочих субсидії не вистачить. Про це пише "На пенсії".

Проте у міністерстві соціальної політики з цим ствердженням не згодні. За словами міністерки соціальної політики України Оксани Жолнович, 2023 року на субсидії виділено 37 мільярдів гривень, і цих коштів вистачить. Якщо потреба у субсидіях зросте, бюджетні витрати перерозподілятимуть і додаватимуть необхідні кошти.

Нагадаємо, що оформлення субсидій, стосуються пільг на житлово-комунальні послуги, і з 1 січня 2023 року їх нарахування та виплату теж здійснює ПФУ. Якби ви потребували допомоги в оплаті комунальних послуг, то тепер для нарахування їх слід звертатися у ПФУ.

Популярні новини зараз
Виконавча служба не пощадить ухилянтів – заберуть квартиру і дружини теж "Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще
Інші види пільг, такі як санаторно-курортне оздоровлення, надання реабілітаційних послуг тощо, то вони, як і раніше, залишаються у веденні управлінь соціального захисту населення.

Відповіді на запитання про призначення субсидій та пільг можна отримати в контакт-центрі ПФУ за телефонами:

– 0-800-503-753 (дзвінки безкоштовні);
– (044) 281-08-70; (044) 281-08-71 (безкоштовно для мешканців Києва).

Нагадаємо, ми писали, що купуємо дешеве та найнеобхідніше: як збідніли українці та економлять на якості.

Як повідомляв "Знай.ua" ціни зростуть на 25%: вартість молочної продукції дуже вдарить по кишеням.

Також "Знай.ua" інформував, українським сім'ям виплатять по 2100 грн, але пощастить не всім: хто може розраховувати на гроші.