Якось Олена Зеленська розповідала про зустріч із кореспондентом газети Financial Times через 3 дні після звільнення Херсона.

Потім про дітей, які втратили своїх батьків у ході повномасштабної війни, яку розпочала РФ 24 лютого 2022 року. У середу, 25 січня, вона привітала свого чоловіка, президента України Володимира Зеленського з Днем Народження.

Володимир і Олена Зеленські, фото: Instagram
Володимир і Олена Зеленські, фото: Instagram

"Мене часто запитують, як ти змінився за цей рік. І я завжди відповідаю: "Не змінився. Він той самий. Той самий хлопець, якого я зустріла, коли нам було по сімнадцять", - заявляє Олена Зеленська.

Однак щось все одно змінилося... наприклад, колишній комік тепер менше посміхаєшся. Перша леді навіть показала знімок, як це виглядає – бо це рідкість. Олена побажала чоловікові більше причин для посмішок. Всі зрозуміли, що змусить кожного українця посміхатися.

Популярні новини зараз
Штраф від 2550 до 3400 гривень: не всім українцям можна носити цей одяг ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів
Показати ще

"Упертості у тебе вистачить. Головне – щоб вистачило здоров'я. Будь здоровий, будь ласка! Я хочу завжди посміхатися разом з тобою. Подаруй мені цю можливість!", - заявляє Олена Зеленська.

Володимир і Олена Зеленські, фото: Instagram
Володимир і Олена Зеленські, фото: Instagram

"Сил і здоров'я пана президента та його сім'ї. Ми впевнені, що Ви - це наша історія перемоги!", "Вітаємо вашу сім‘ю і особливо вашого тата! Для нас він вже теж став тато і ми хочемо посміхатися з ним", - пишуть користувачі у коментарях.

Нагадаємо, не персонаж блокбастера, а життя в Україні: Володимир Зеленський за рік зумів пережити вже 12 замахів

Як повідомляв "Знай.uа", говорять про мир і розвал росії через конверти: Олена Зеленська передасть Сі Цзіньпіну листа від чоловіка

Знай.ua писав, Олена Зеленська розридалася перед виступом, дізнавшись трагічну новину