Для українських водіїв є відповідь на запитання, чи можуть зараз на вітчизняних АЗС "заливати" в наші "ластівки" паливо, яке виготовили у державі-аресорі.

За словами експертів, через дуже активні закупівлі скрапленого газу в грудні 2022 року утворився профіцит на українському ринку, що призводить до зменшення імпорту палива. Закупівлі пішли на спад практичних у всіх напрямках, проте лише не в країнах Балтії.

Про це стало відомо завдяки інформації від аналітиків Консалтингової групи "А-95".

АЗС, скріншот: YouTube
АЗС, скріншот: YouTube

Повідомляється, що постачання зрідженого газу з латвійських та литовських терміналів зростають кілька тижнів поспіль завдяки низьким цінам, які пропонують реалізатори. Не складно здогадатися, що у цих державах іде саме російська суміш.

Популярні новини зараз
Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана "Особливий сигнал, надісланий РФ": пропагандисти думають, що Софія Ротару перейшла на їхній бік Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Виходить, що січень 2023 року приніс деяким "покупцям" такого палива вигідні часи. Адже уряд України не продовжив дію спецмита на нафтопродукти з Росії.

АЗС, скріншот: YouTube
АЗС, скріншот: YouTube

За підрахунками експертів, частка товару, що містить російський ресурс, становить від 27 до 37%. Втім, на подальше зниження цін на балтійських терміналах учасники ринку не очікують.

Нагадаємо, виписали штраф та залишили без прав на півроку: українським водіям розповіли про незаконне покарання копів, запам'ятайте це.

Раніше повідомлялося, чи бачили розлучення в калюжі? Ось чому не можна заправляти повний бак бензину, при цінах 50 грн.

Також, заправлятися автогазом стає вигідніше: як змінилася вартість палива на українських АЗС.