Військовозобов’язані, які обмежено придатні до військової служби у воєнний час, можуть бути мобілізовані, але їхня служба проходитиме не у бойових частинах, а у військових частинах забезпечення.

Про це розповів Начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Роман Горбач.

Мобілізовані. Фото: youtube
Мобілізовані. Фото: youtube

Також вони можуть служити в установах та навчальних закладах Міністерства оборони, в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, в інших небойових підрозділах.

Мобілізовані. Фото: youtube
Мобілізовані. Фото: youtube

Популярні новини зараз
Митрополит Паша "Мерседес" відкрито погрожує президенту Володимиру Зеленському: "Бійтеся, лихо вашій родині..." Син зрадника Балицького втік з родиною до Дубаю: у Криму вже не безпечно "Особливий сигнал, надісланий РФ": пропагандисти думають, що Софія Ротару перейшла на їхній бік Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії"
Показати ще

За його словами, обмежено придатні до служби військовозобов'язані служитимуть не в бойових частинах, а у військових частинах забезпечення. Військові на фронті зазначають, що новеньких мобілізованих потрібно ще навчати, адже ніхто не займався воєнною підготовкою, поки знаходився в тилу.

Бойові офіцери зазначають, що ті, хто поступають мають настільки низький рівень підготовки, що частіше шкодять ніж допомагають.

Загальна мобілізація в Україні триває з 24 лютого 2022 року і періодично продовжується указами президента. Наразі вже декілька разів мобілізацію продовжували на 90 днів, востаннє — до 19 лютого 2023 року.

Нагадаємо, ми писали, що військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах.

Як повідомляв "Знай.ua", скільки нардепів пішло на фронт: дітей парламентарів взагалі не знайти в окопах.

Також "Знай.ua" інформував, українцям назвали дані, які про вас отримують військкомати з держреєстру – чи варто турбуватися.