В Україні вже майже рік запроваджено військовий стан, у зв'язку з чим діє загальна мобілізація. Однак далеко не всі ще знають про свої права, а також про структуру роботи військкомату. Які дані насправді отримують там про вас з державного реєстру.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяСправа в тому, що наприкінці минулого року український уряд подав оновлений порядок того, як українських громадян з числа військовозобов'язаних ставитимуть на облік. Серед усього документ передбачає проведення звіряння особистих даних у всіх державних реєстрах.
Тобто, у ТЦК, судячи з постанови Кабінету Міністрів України, має право запитувати наступну інформацію:
- ПІБ;
- Місце народження;
- Дата народження;
- Номер громадянина;
- Стать;
- реквізити паспорта;
- Громадянство;
- Місце реєстрації;
- дані про дітей;
- інформація про батьків;
- місце реєстрації ВПО;
- Номер телефону.
Все це і передбачає впровадження в портал "ДiЯ" електронного військового квитка, про що влада повідомила наприкінці минулого року. Коли саме це станеться – поки що складно передбачити.
Варто одразу зазначити, що сервіс не передбачає розсилання повісток військовозобов'язаним, адже це вже спричинило суперечки серед українців.
Примітно, що мобілізація в Україні триватиме доти, доки діє військовий стан. Тобто аж до закінчення війни. Однак, коли саме це станеться – не знає ніхто.
Нагадаємо, коли росіяни збираються знову атакувати Україну: РНБО назвала терміни
Раніше повідомлялося, що українцям показали сценарій про перемогу у війні: реалізація лише питання часу та готовності Заходу
Також скандальний законопроект підписано: в Україні посилили кримінальну відповідальність військових