Певна хвороба, яка є причиною летальних випадків, може розвинутися через соціальну ізоляцію та самотність. Вчені провели нове дослідження та проаналізували данні 400 тисяч осіб.

Нове дослідження, опубліковане в JACC: Heart Failure, виявило зв'язок між самотністю та соціальною ізоляцією та захворюванням серцево-судинної системи, а саме серцевою недостатністю.

Серцева недостатність, фото: bilyayivka.city
Серцева недостатність, фото: bilyayivka.city

Вчені наголошують, що відчуття самотності має для визначення ризиків більше значення ніж те, чи є людина самотньою насправді. Тобто фактично, людина може знаходитися межи людей, але від відчуття самотності мати проблеми з серцем.

Самотність. Фото: Youtube
Самотність. Фото: Youtube

Популярні новини зараз
Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па" Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

"Соціальна ізоляція" означає бути об'єктивно самотнім або мати обмежені соціальні зв'язки, тоді як "самотність" визначається як хворобливе відчуття, яке виникає, коли фактичний рівень соціальної взаємодії людини нижчий, ніж він хотів би.

Серцева недостатність. Фото: Youtube
Серцева недостатність. Фото: Youtube

Дослідники вивчили дані дослідження UK Biobank, яке тривало 12 років та відстежувало взаємозв'язок між здоров'ям населення та психосоціальними факторами, такі як соціальна ізоляція та самотність серед більше ніж 400 000 людей середнього та старшого віку.

Нагадаємо, ми писали, чим приваблюють дівчата, відповідно до свого знаку Зодіаку: невеличкий секрет.

Як повідомляв "Знай.ua", кому з українців можуть перерахувати вже призначену субсидію: названі категорії.

Також "Знай.ua" інформував, не викидайте шкірки: рецепт цілющого добрива для домашніх рослин.