Страхітливий птах напав на дітей, старих, собаківників та їх домашніх тварин, змусивши місцевих жителів боятися залишати свої будинки.

Експерти підозрюють, що канадська великорога сова засмучена, бо зараз сезон розмноження і вона щосили намагається знайти кохання. Вперше вона була помічена п'ять місяців тому, але стала злішою.

Сова, яка нападає на людей
Сова, яка нападає на людей

74-річна Ліз Ходжкінс залишилася з глибокими порізами на голові після того, як гострі пазурі встромилися до неї на під'їзній доріжці. Також нападу зазнав 13-річний хлопчик.

Хоча маленькі собаки були мішенню на задньому дворі їхніх власників.

Популярні новини зараз
"Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Птах, який вважають домашньою твариною, що втекла, в останні тижні активізував свої напади.

Зазвичай вона харчується дрібними ссавцями, такими як кролики, качки, миші та полівки, але бабуся п'яти дітей Ліз сказала, що їй стало не по собі, коли вона зачиняла парадні ворота.

Лаборантка на пенсії сказала: "Сова була на дереві, і я помахала їй і сказала "привіт". Коли я поверталася, я відчула сильний удар по потилиці. У мене є онуки, і вони потурбувалися про мене, коли побачили кров. Я запитала свого сусіда, і він сказав, що на нього напали, коли він вигулював собаку... Вони бачили її на своєму паркані... Я думаю, що це хтось незаконно заволодів нею. сову. Вона була в лісі з жовтня. Вона не виходила багато, але тепер, здається, вона виходить увесь час".

сова
сова

36-річна мама двох дітей Рейчел Тіг сказала: "Це стало чимось на зразок психозу. Люди насправді дуже налякані цим. Це божевілля, що канадська сова викликає хаос. Зазвичай ми бачимо таких птахів лише у зоопарку Дадлі. Ми дуже сподіваємося, що хтось зможе безпечно зловити її, тому що вона стала дуже агресивною. Я турбуюся про двох моїх малюків. Ми не хочемо нашкодити бідолашній. Вона просто демонструє свою природну поведінку. Але її потрібно зловити, і ніхто нічого з цим не робить".

Інші місцеві жителі, які зазнали нападу, написали повідомлення на сторінках соціальних мереж, в яких повідомлялося, що вони отримали колоті рани, через які кров була всюди.

Одна мама написала у Facebook: "На мого сина, якому 13 років, учора напав хижий птах. Він думає, що це могла бути велика сова."

Подряпини на голові у жертви сови, фото: Джозеф Уолш SWNS
Подряпини на голові у жертви сови, фото: Джозеф Уолш SWNS

Нагадаємо, що мисливці за НЛО попередили про висадку іншопланетян, їм набридло ховатися: "Це волаюча демонстрація".