Секрет криється в тому, що монета виготовлена зі срібла, а не з металу, який зазвичай використовувався для карбування монет.

Монету продають на аукціоні Violity, її номінал 25 копійок, а випущена вона була у 1992 році. Власник монети зазначає, що вага монети складає 5,33 грама. На її аверсі зображено малий Державний герб України, обрамлений з обох боків орнаментом із двох дубових листків та двох колосків. На гурті насічок немає, хоча зазвичай 25 копійок має секторальне рифлення.

З кожного колоска вертикально вгору виходить по три остюки. Над гербом – напис "УКРАЇНА", під гербом – рік карбування монети. На монеті над цифрою 5 видно невелику тріщинку, хоча автор лота про дефекти не вказує.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль поверне російську мову у свою творчість: Ваня Рассел розповів, що і Лобода з Барських "шахраюють" 5-7 гривень за кіловат: українцям показали нові тарифи на світло, за яких держава може вступити до ЄС Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката З Європи можуть видворити тисячі українських біженців: хто може потрапити "під роздачу"
Показати ще

Цікаво, що у 1992 році монети карбували на Монетному дворі Італії та Луганському верстатобудівному заводі в Україні. Де карбувалася дана рідкісна монета невідомо. Ціна монети зросла відколи власник розмістив її на аукціоні, а остаточна дата - 9 лютого.

Тож наразі за монету можна заплатити 15 500 грн, але до завершення ціна її може ще вирости.

Власник монети зазначає, що зможе відправити монету Новою поштою у будь-який куточок України.

Нагадаємо, що 25 копійок перестали бути в обігу з 2020 року.

Нагадаємо, ми писали, якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн.

Як повідомляв "Знай.ua", за яку монету в Україні можна отримати 40 тисяч: в чому ексклюзивність.

Також "Знай.ua" інформував, за яку копійчану монету можна отримати 8000 грн: треба знати маленький секрет.