У середу 8 лютого в парламенті Великої Британії, Володимир Зеленський виступив перед парламентом Великої Британії та закликав Сполучене Королівство створити авіаційну коаліцію на підтримку України.

Зеленський зазначив, що говорить від імені українських захисників, та їхніх батьків, які чекають своїх синів і доньок з війни. Володимир Зеленський подякував Британії, наголосивши, що ця країна одна з перших відреагувала на потреби України, поки весь світ все ще думав і не розумів, що трапилося.

Виступ Зеленського у парламенті Великої Британії. Фото: Youtube
Виступ Зеленського у парламенті Великої Британії. Фото: Youtube

За словами Зеленського, Велика Британія крокує разом з Україною до найбільш важливої перемоги нашого часу"над самою ідеєю війни".

Ви та ми вже мали досвід перемоги над злом, спричиненим людською натурою. Я не кажу, що більше не буде війн. Ні. Але у нашій силі гарантувати, словами та вчинками, що світла сторона людей переможе, — сказав президент.

Популярні новини зараз
Винен не лише коронавірус: від чого найчастіше помирають українці - МОЗ У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців
Показати ще

Окремо Зеленський подякував колишньому прем'єр-міністру Борису Джонсону, який також був присутній у залі.

Президент України наперед подякував британським парламентарям за поставку літаків в майбутньому.

Я закликаю вас і світ надати бойові літаки для України — крила для свободи... Залишаючи будівлю британського парламенту 2 роки тому, я дякував вам за смачний англійський чай. Я залишу парламент сьогодні, дякуючи всім вам заздалегідь за потужні англійські літаки, — сказав президент.

Він зазначив, що в Україні кожен льотчик - король, тому що їх так мало, вони такі дорогоцінні. Він наголосив, що Україна робить все можливе й неможливе, щоб світ надав сучасні літаки для розширення можливостей та захисту пілотів.

Нагадаємо, ми писали, що Володимир Зеленський ніжно та чутливо звернувся до першої леді.

Як повідомляв "Знай.ua" масштабний наступ росіян можливий протягом 10 днів: окупанти наростили сили та готові.

Також "Знай.ua" інформував, що Володимир Зеленський взявся за Андрія та компанію з Івано-Франківська, який знущався з українок.