Українці, які мають борг перед Нафтогазом, але у них залишилася переплата у попереднього постачальника, не зможуть автоматично переказати ці кошти та погасити борг.

Про це повідомляє пресслужба Нафтогазу. Два облгази перестали надавати послуги своїм абонентам, і кошти, сплачені наперед українцями не поспішають віддавати.

Нафтогаз. Фото: Yоutube
Нафтогаз. Фото: Yоutube

На запитання українців, чи можна списати борг Нафтогазу з переплати колишньому постачальнику, у Нафтогазі відповіла, що такої функції не існує, а попередній постачальник не може не повернути переплату, це прописано за умовами договорів. Щоправда, з травня минулого року, відколи українців з "Дніпрогаз" та "Харківгаз" перевели до користувачів "Нафтогазу", деяким користувачам переплату досі не повернули.

Скриншот коментарів
Скриншот коментарів

У компанії зазначили, що наразі не існує механізму автоматичного переказу коштів між постачальниками. У такому разі споживачам необхідно звернутися з відповідною заявою до колишнього постачальника для повернення коштів.

Постачальники не мають права відмовити у поверненні переплати у разі звернення споживачів. В іншому випадку українці можуть оскаржити рішення компанії в суді та повернути свої гроші.

Популярні новини зараз
В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту Будуть великі штрафи: з якого віку юнаків чекають у ТЦК Гороскоп на 23 листопада для всіх знаків Зодіаку: Близнюки рулюватимуть суботою, Скорпіонів все-таки виведуть із себе Оплата комунальних послуг: що обов'язково потрібно перевіряти, щоб не втратити гроші
Показати ще

У повідомлені також зазначається, що для того, аби не було нарахувань боргів, або неправильних показників, треба вчасно з 1 по 5 число кожного місяця подавати показники лічильника.

Нагадаємо, ми писали, що у "Нафтогазі" попередили про зміни в оплаті за використання газу: кого торкнеться.

Як повідомляв "Знай.ua" оплата за розподіл газу зміниться: хто вже в лютому буде платити інакше.

Також "Знай.ua" інформував, коли Україна повністю забезпечуватиме себе власним газом: у Нафтогазі назвали терміни.