Вчені та науковці вивчають як продовжити людині життя, та вивели декілька несподіваних ознак того, що людина може прожити довге та здорове життя.

Всі ми знаємо, що найперша запорука довголіття — здоровий образ життя з певною часткою в ньому фізичної активності. Але вчені визначили принаймні п'ять ознак того, що може також вплинути на тривалість та кість життя, пише zhenskiy.kyiv.

Старість, Вести
Старість, Вести

Народження

Деякі науковці визначили, що старші брати та сестри знаходяться у більшій зоні ризику ніж середущі та молодші. У старших дітей частіше зустрічається лейкемія та рак яєчок.

Рукостискання

У дослідженні, яке тривало 25 років, було визначено, що чим сильніше людина потискає руку, тим довше вона проживе. Люди з найміцнішим рукостисканням менше хворіли і загалом жили довше.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті
Показати ще

Стан волосся

Випадання волосся, особливо в області верхівки, пов’язане з підвищеним ризиком хвороб серцево-судинної системи. У лисіючих людей ризик опинитися в кардіології вищий на 36% порівняно з тими, чиє волосся здорове.

Релігійність

Дослідження знаходять пряму залежність між тим, як часто людина ходить до церкви і як довго вона живе. Припускають, що справа в регулярній фізичній активності, дотриманні постів, підтримці релігійної громади та зменшенні стресу.

Нагадаємо, ми писали, що відомий дієтолог розробила план екстреного схуднення після Нового року.

Як повідомляв "Знай.ua" 100-річна британка розкрила секрет довголіття: щоб його впізнати, прийшли навіть із влади.

Також "Знай.ua" інформував, з яких сніданків не можна розпочинати день: головні вороги здоров'я ховаються під виглядом корисної їжі.