Вірусне відео показує момент, коли поліція, одягнувши захисне спорядження, заарештувала розшукуваного чоловіка, коли він користувався туалетом у магазині 7-Eleven у Колорадо.

У добірці кліпів, які набрали понад 15 мільйонів переглядів, хлопець, який публікує у мережі як "Повстанець", записав поліцію, коли вони переконували його здатися.

Хлопця буквально спіймали зі спущеними штанами, коли він сидів на унітазі та справляв нужду.

Принаймні четверо поліцейських стояли у дверях: один тримав перцевий пістолет, інші стояли за щитом, коли йому сказали, що він заарештований.

Поліція заарештувала хлопця на унітазі, кадр з відео
Поліція заарештувала хлопця на унітазі, кадр з відео

Популярні новини зараз
Мурат Налчаджіоглу принизив колишню Ані Лорак лише парою вчинків: співачка на таке не здатна У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Поліцейські наказали йому вийти з туалету та підтягти штани.

На що хлопець питає: "Можна мені хоч зад підтерти?"

Протягом усієї серії відео чоловік продовжує благати офіцерів дозволити йому витертися, перш ніж він натягне штани, але щоразу йому відмовляють. Якоїсь миті чоловік навіть сказав офіцерам, що ще не закінчив, додавши: "Все майже готово. Зачекайте, будь ласка. У мене синдром роздратованого кишечника, чувак. Я не вигадую".

Потім поліція дала хлопцеві останній шанс підкоритися, тож він вирішив слухати інструкції. Перед тим, як кліп закінчився, його бачили штани стоячи в процесі підтягування штанів, а потім він повертався, піднявши руки над головою.

У підписі до кліпу хлопець пожартував: "Поліцейські заарештовують мене за вибух 11 липня, немає шансів навіть підтертися".

Проте з того часу хлопець визнав, що був ордер на його арешт у наступному відео.

@theinsurrectionist

#nopeace #copsoftiktok #foryoupage #wipeitdown #foryou @itztwinkyy

♬ original sound - The insurrectionist

Нагадаємо, що акула напала на 22-річного хлопця і йому довелося діставати свою ногу в її щелеп: тепер він знову на дошці.

Раніше ми повідомляли, що чоловік регулярно зраджує своїй дружині, але хвалиться, що все ще божеволіє від неї: "Ви вчитеся довіряти один одному".