В Україні триває мобілізація, повномасштабна війна, започаткована росіянами 24 лютого 2022 року.

Водночас зростає обурення, бо люди були не готові до того, щоб повістки у військкомат роздавали просто на вулиці. Наразі адвокат Андрій Новак спробував пояснити, чому дуже важливо писати скарги на командування своєї воїни у тому випадку, якщо мобілізованого одразу ж відправляють на фронт – без необхідної підготовки.

Військкомат, скрін: YouTube
Військкомат, скрін: YouTube

Це питання дуже турбує українців після важкої нагоди з тернополянкою Богданом Покотком... який загинув лінії зіткнення буквально через місяць після отримання повістки.

Популярні новини зараз
Головні новини за 7 червня: росіяни масово труяться сидром, поки люди на лівому березі Дніпра благають про допомогу на дахах За ким будуть "полювати" для мобілізації: полковник ЗСУ визначив пріоритети на червень Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Адвокат зазначає, що бувають ситуації, коли на місцях не виконують вимоги щодо підготовки бійців і одразу відправляють їх на передову. Він вказує на відсутність у публічному доступі документів, що нормують підготовку мобілізованих військовослужбовців та наголошує на необхідності їх написання.

Мобілізація в Україні, фото protocol
Мобілізація в Україні, фото protocol

Зокрема, мобілізовані громадяни мають писати рапорт на командування військової частини чи командування центру комплектування, щоб їх відправили на підготовку на полігоні.

Коли такі скарги залишаться без рішення, тоді треба йти далі і писати у військову службу правопорядку (ВСП), у військову прокуратуру, Генштаб та Міноборони.

Нагадаємо, частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката

Як повідомляв "Знай.uа", воїни ЗСУ ліквідували буддиста, який заскочив в останній автобус на фронт

Знай.ua писав, мобілізація в Україні: чоловікам розповіли, кому на вулиці не мають права вручати повістку