Один із трьох найбільших мобільних операторів, які надаю українцям послуги зв'язку та інтернету, компанія Vodafone, як виявилося, у нашій країні працює не "на всю силу".

Справа в тому, що українець, який вимушено перебуває у сусідній Румунії, розповів про те, скільки можна отримати послуг від місцевого Vodafone навіть за меншу суму, ніж в Україні.

Про це стало відомо завдяки новому повідомленню абонента Vodafone на порталі Otzivua.

Vodafone, скріншот: YouTube
Vodafone, скріншот: YouTube

"Тимчасово перебуваю в Румунії. Щоб мати багато інтернету, купив сім-карту від румунського Водафону. Продається без прив'язки до паспорта. За 5 євро (близько 200 гривень) дають 60 гігабайт інтернету, безлімітні дзвінки на Водафон та 1700 хвилин на інших румунських операторів".

Популярні новини зараз
"Емоційне навантаження зростає": відома тарологиня зробила попередження українкам із дітьми Головні новини за 7 червня: росіяни масово труяться сидром, поки люди на лівому березі Дніпра благають про допомогу на дахах За ким будуть "полювати" для мобілізації: полковник ЗСУ визначив пріоритети на червень Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки
Показати ще

А що хорошого може запропонувати у тарифах за 200 гривень наш український водофон? Трафік на рівні 20-25 ГБ і лише кілька сотень хвилин на "чужих" операторів? На фоні румунської пропозиції, якось злиденно... Начебто одна й та сама контора, але в Румунії пропонує крутість, а в Україні убожество.", - розповів незадоволений українець.

Відгук невдоволеного абонента Vodafone, скріншот: Otzivua
Відгук невдоволеного абонента Vodafone, скріншот: Otzivua

Нагадаємо, "Київстар" готовий знімати гроші навіть за найменших: вже вигадали окремий тариф.

Раніше повідомлялося, що "Не дають вивести...": українці скаржаться, що Vodafone "пожирає" особисті гроші, які ніхто не хотів витрачати на тарифи.

Також, Київстар, lifecell та Vodafone попередили про неполадки в роботі мобільного зв'язку та інтернету: що сталося.