Українців порадували несподіваним зниженням цін на варену ковбасу, яка підійде як для бутербродів, так і як інгредієнт для популярних салатів, наприклад, олів'є. Як змінилися цінники, показують дані моніторингу, опубліковані на порталі Мінфін.

Цінники на м'ясну продукцію, таку, як, наприклад, ковбаса, з початку війни піднялися до небачених висот. Дозволити собі цей продукт стало набагато складніше, адже пенсії та зарплати українців не встигнуть за темпами інфляції. Втім, у другій половині березня покупців потішили несподіваним здешевленням.

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

Так, станом на 21 березня ковбаса варена торговельною маркою "Алан" докторська у середньому пропонується по 305,98 гривні за кілограм. При цьому у лютому середній цінник на цей же продукт становив 318,54 гривні за кіло.

Ковбаса, сир, супермаркет. Фото: Знай.ua
Ковбаса, сир, супермаркет. Фото: Знай.ua

Популярні новини зараз
Monobank довів українця до відчаю: "Залишив без жодної копійки" Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник Три ознаки онкології: можна визначити по обличчю Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки
Показати ще

Ковбаса варена "Алан" молочна подешевшала із 103,34 до 93,60 гривні за 400 грамів. Цінники на товар коливаються від 81,90 до 114,00 гривні, а залежно від торгової мережі.

Ціни на ковбасу. Фото: скрін Мінфін
Ціни на ковбасу. Фото: скрін Мінфін

Ковбаса варена торгової марки "Ювілейний" молочна подешевшала одразу на 16 гривень – із 117,68 до 101,68 гривні за 400 грамів.

Водночас ковбаса варена "Глобине" докторська злетіла в ціні з 207,18 до 246,00 гривні за кілограм.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, в Україні почали знижуватися ціни на огірки: як змінилася вартість овочів у супермаркетах.

Також наш портал інформував, прострочення та фальсифікату поменшає: в Україні в 10 разів піднімуть штрафи за порушення прав споживачів.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв кефір у минулому? Після скорочення комендантської години українські супермаркети оновили ціни на гарячі напої.