Для всіх наших дорогих читачів, які уважно стежать за цінниками на харчові продукти із соціального списку, є кілька важливих новин. Справа в тому, що великі українські мережі супермаркетів оновили ціни на гречку, цукор та олію.

Під кінець березня почали зростати ціни на гречку, цукор та олію, проте кілька місяців поспіль ціни на них постійно знижувалися.

Про це стало відомо завдяки інформації від експертів порталу Minfin, пише "Хвиля".

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

Вартість гречки

Наприкінці березня середня ціна кілограма гречки у супермаркетах країни становила 66,80 грн., хоча ще у лютому вона була нижчою – 66,80 грн. Зазначимо, що вартість гречки знижувалась із серпня, коли ціна кілограма крупи перевищувала 100 грн.

Популярні новини зараз
Путін може розпочинати війни в Україні і далі, експертка розповіла правду про диктатора: "Мета Росії - не контроль" Жінка через роки життя знайшла потаємні двері в будинку: усередині вона знайшла те, що змусило її переїхати Українці отримають доплату до пенсії: хто може розраховувати на приємний бонус та від чого залежить нарахування "Емоційне навантаження зростає": відома тарологиня зробила попередження українкам із дітьми
Показати ще

Ціни на гречку, скріншот: Minfin
Ціни на гречку, скріншот: Minfin

Вартість цукру

Також у березні порівняно з лютим стала вищою середня ціна цукру – 33,97 грн. порівняно із 33,67 грн. Цукор в Україні дешевшав з вересня, проте навесні почав дорожчати.

Ціни на цукор, скріншот: Minfin
Ціни на цукор, скріншот: Minfin

Вартість олії

Вартість соняшникової олії в середньому по супермаркетах знаходиться у колишніх цінових межах. Якщо продукція одного виробника дорожчає, то товар іншого дешевшає.

У березні порівняно з лютим подешевшала олія "Щедрий Дар" – з 67,02 грн. до 66,50 грн. за 850 мл, а ось "Олейна" додала в ціні – з 62,72 грн. до 63,32 грн. за 850 мл.

Ціни на соняшникову олію, скріншот: Minfin
Ціни на соняшникову олію, скріншот: Minfin

Нагадаємо, просять по 80 грн за кіло: на скільки українські супермаркети змінили ціну на капусту, моркву та картоплю.

Раніше повідомлялося, бутерброди обійдуться дешевше: супермаркети виставили нові цінники на ковбасу.

Також, українців готують до подорожчання соняшникової олії: ціни в супермаркетах вже зростають, але це ще не межа.