Один із трьох найбільших українських мобільних операторів, компанія Vodafone, який дуже поширений серед мешканців центральних, східних та південних областей нашої країни, продовжує "дарувати" абонентам неприємності.

Справа в тому, що українці за кордоном можуть зіткнутися з дуже значними фінансовими проблемами, пов'язаними з витратами на послуги від Vodafone. Українець розповів, що абоненти не встигають отримати послуги за тарифами, оператор одразу ж у режимі автомат знімає гроші.

Про це стало відомо завдяки новому повідомленню незадоволеного абонента Vodafone на порталі для відгуків Otzivua.

Vodafone, скріншот: YouTube
Vodafone, скріншот: YouTube

"Був на кордоні. Все поповнив. Пакет активований. 50 грн на рахунку є. Вводжу їхню гр*банну комбінацію. "Послуга не активована - зверніться на підтримку". А гроші то я перекинув (і вони списуватимуться за інші послуги). Чудова схема.

Популярні новини зараз
Виплати 4 тисячі євро: як отримати Разом з повісткою можуть дати штраф на 8500: достатньо однієї умови Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки
Показати ще

Минуло кілька днів – списали ці гроші. Вже за кордоном терміново потрібен інтернет. Поповнюю рахунок на 170 грн активую пакет. Поповнюю на 50 грн – роумінг. Знову не підключається. Телефоном "запит сформований, чекайте". Інтернет потрібен терміново – використав. Зняли з мене втридорога.

Підсумок, з їхньої тих. проблем, які вони не вирішуються вони двічі з мене втридорога стягали гроші. Послугу так і не підключили. А зараз мені ще радять поповнити рахунок. Автоматично стягують гроші з рахунку. Послуги не працюють.", - пише невдоволений абонент Vodafone.

Відгук невдоволеного клієнта Vodafone, скріншот: Otzivua
Відгук невдоволеного клієнта Vodafone, скріншот: Otzivua

Нагадаємо, "Як-то убого...": українець у Європі очманів від сервісу Vodafone за 200 гривень, вдома за таке доведеться віддати тисячу.

Раніше повідомлялося, Vodafone двічі списує абонплату за тариф, абоненти розгублені: "Гроші не повернули, номер заблокували".

Також, "Лупіть гроші з людей": абоненти "Київстар" скаржаться, що після підвищення тарифів зв'язок став розкішшю.