Які документи не розглянуть: українцям пояснили важливу деталь при оформленні субсидії

У Пенсійному фонді України часто відповідають на запитання українців, зокрема, й стосовно багатьох нюансів оформлення субсидії. Відповідь на одне з таких запитань опублікували у новому пості на офіційній фейсбук-сторінці Пенсійного фонду України.

Пенсіонери. Фото: Youtube
Пенсіонери. Фото: Youtube

Українські розробники "Glory to the Heroes" дозволять грати за росіян та вбивати українців: "Катівні у DLC додадуть?"

В мережі обговорюють нову розрекламовану в TikTok розробку українців, гру-шутер, у якій вирішили дозволять в російсько-українській війні "пограти" на боці росіян. Користувачка Twitter Eileen розмістила твіт у якому дала посилання на статтю про розробника і нову гру, події у якій відбуваються в наш час, на війні, яка триває, і там є можливість пограти на боці росіян.

Популярні новини зараз
Все ще не достатньо: влада незадоволена тарифом на електроенергію. Будуть переглядати? Екстрасенс "побачив" новий контрнаступ ЗСУ: розпочнуть успішні атаки У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати Українців змусять підписати договір: кого скоро торкнеться
Показати ще

Руйнування через війну, фото auto.24tv
Руйнування через війну, фото auto.24tv

2 520 гривень усім охочим: як березнева індексація змінила розмір "стандартної" пенсії

Наші читачі, які цікавляться свіжою інформацією про пенсійні виплати, вже знають, що у березні цього року пройшла індексація. Натомість обіцяних 20% українцям проіндексували на 19,7%. Дані "підвищення" стосуються звичайних виплат - за віком, інвалідністю та втратою годувальника.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Військових в Україні зобов'язують пройти випробувальний: скільки триває та кого стосується

В Україні військові проходитимуть обов'язковий випробувальний термін для того, щоб продовжити службу у Збройних Силах чи інших формуваннях. Це стосується не всіх громадян, а лише тих, кого вперше взяли на військову службу.

Поранений військовий, фото pravda
Поранений військовий, фото pravda

Українцям у Європі "урізають" допомогу - за все доведеться платити зі своєї кишені

Повномасштабна війна, розпочата росіянами, триває вже другий рік - мільйони українців досі перебувають у Європі, Америці та інших континентах, втікши від збройної агресії окупантів. За рік програми підтримки біженців у різних країнах змінюються щодо житлових питань та виплат.

Українські біженці. Фото: скрін youtube
Українські біженці. Фото: скрін youtube