В Україну приходить справжня тепла весна, багато людей уже встигли здобути те, що їм готували на березень зірки. Тепер, на думку астрологів, прийшов час тих "обраних", яким небесні світила обіцяють у квітні білу смугу.

Для двох представників Зодіакального кола місяць квітень стане періодом радості та непідробного успіху. Для Львів та Дів – це стане нагородою за довгі старання, які раніше здавалися марними. Ваш час вже зовсім поряд.

Про це розповів один із українських астрологів, який публікує свої прогнози в мережі YouTube.

Сузір'я Діви, скріншот: YouTube
Сузір'я Діви, скріншот: YouTube

Сузір'я Діви

Самотнім Дівам пощастить зустріти свою другу половинку, яка забезпечить їм комфорт та стабільність. З такою людиною буде легко та цікаво.

Популярні новини зараз
Путін може розпочинати війни в Україні і далі, експертка розповіла правду про диктатора: "Мета Росії - не контроль" Блокування соціальних карток: українці скаржаться, що "Ощадбанк" позбавляє їх виплат Разом з повісткою можуть дати штраф на 8500: достатньо однієї умови Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник
Показати ще

Сімейні представники знаку наважаться на новий етап у відносинах - вони захочуть стати батьками. Це ідеальний місяць, щоб зміцнити стосунки зі своїм партнером.

Сузір'я Лева, скріншот: YouTube
Сузір'я Лева, скріншот: YouTube

Сузір'я Лева

Леви отримають те, що давно мріють. Їм неймовірно пощастить як у особистому житті, так і кар'єрі. Можливо, їм зроблять пропозицію руки та серця, запропонують нову посаду, підвищать зарплатню.

Також Леви можуть вирушити у заслужену відпустку, відвідати далеких родичів чи друзів.

Нагадаємо, березневий парад планет принесе українцям спад сил, депресію та дратівливість: коли чекати.

Раніше повідомлялося, українцям пояснили, чи варто чекати збільшення зарплат у 2023 році.

Також, не хочу вчитися, а хочу одружитися: хто за знаком Зодіаку "приречений" на ранній шлюб.