Відома українська астрологиня і майстер карток Таро Яна Тимощук, яка набула популярності в інтернеті через свої точні прогнози для великих українських міст, розповіла, у квітні на українців чекають справжні "емоційні гойдалки".

За її словами, відбуватимуться такі ситуації, які можуть привести не туди, куди потрібно.

Про це Яна Тимощук розповіла у своєму новому відео, яке вже доступне у мережі YouTube.

Яна Тимощук, скріншот: YouTube
Яна Тимощук, скріншот: YouTube

Яна Тимощук зробила розклад Таро, і він показав, що можуть бути проблеми, пов'язані із землею – землетруси та повені.

Популярні новини зараз
Контранступ ЗСУ буде потужнішим, ніж під Харковом: генерал розповів, як посипляться росіяни Цей документ патрульні не мають права вимагати: який штраф можна сміливо оскаржити Поки українці гинуть від наслідків теракту рф, Червоний Хрест допомагає росіянам: "Організація-нікчема" Люксовий "Запорожець" для мажорів: у мережі показали альтернативну версію ЗАЗ-968
Показати ще

Проте Яна Тимощук виступила з "холодною головою" і поділилася своїми думками не як таролог, а як українка, про ситуацію із чорноземами в країні.

[quote author=""]"Якась там газета, зробила аналітичний прогноз. Щось там гектарів землі знаходяться в зараженні. А зараження - це означає голод. Це означає, що садити ти там нічого не зможеш, все. Що нам будуть постачати з збідненим ураном - це теж впливатиме на землю.", - розповіла Яна Тимощук.

Крім того, Тимощук передбачала, що кремлівський диктатор володимир путін буквально виснажуватиме три українські міста.

"Готується нова війна Володимира Путіна. Війна йтиме на виснаження. Це новий етап. Можуть збільшитися нові ракетні удари у трьох містах: Запоріжжя, Харків, Дніпро. Будьте пильні та акуратні, особливо ті, хто перебуває на цих територіях", - заявила Яна Тимощук.

При цьому Тимощук каже, що Україна обрала нову тактику боротьби з російською агресією. Буде багато втрат з двох сторін, але нам все ж таки вдасться розтрощити економіку, військову базу та техніку ворога.

Нагадаємо, "Ми реально зможемо наступати...": відомий астролог розповів, коли окуповані землі України повернуться додому.

Раніше повідомлялося, що Україна отримає суперзброю для звільнення всіх своїх земель: таролог побачив карту "Імператриці".

Також, "Кинуть багато коштів, але нічого не вийде": таролог показав березневий військовий розклад на користь ЗСУ.