Олена Зеленська – це одна з найважливіших жінок в Україні за останні роки... тим більше зараз, будучи Першою Леді.

Це звання не тільки вимагає від неї людяності, альтруїзму та комунікабельності, а й міцних нервів. Проте, окрім професійної діяльності, українці люблять приділяти увагу тому, як жінка одягається.

Олена Зеленська, фото: Instagram
Олена Зеленська, фото: Instagram

Перша леді України знову зібрала увагу публіки своїм новим виходом у світ. На цей раз Олена Зеленська зустрілася з представниками спільноти "Бізнес без бар'єрів", об'єднанням компаній, що працюють на принципах безбар'єрності.

Олена Зеленська продовжує демонструвати вміння одягатися. Її візитною карткою цього виходу став модний образ, що склався з костюма та неординарних прикрас. Вона обрала карамельний костюм – широкі штани, жилет і жакет, що ідеально підійшов їй за формою та кольором.

Популярні новини зараз
Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація Рішення прийнято: тарифи на електроенергію зростуть вже зовсім скоро - на що чекати з 1 червня 5-річна дівчина народила здорового сина і вижила сама: батькове ім'я ретельно ховається Популярний тренер пояснив, як знизити тиск лише одним напоєм: ви навіть не думали про це
Показати ще

Олена Зеленська, фото: ОПУ
Олена Зеленська, фото: ОПУ

Завершенням образу стали туфлі на підборах та ідеальна персикова сорочка, яку Олена Зеленська застебнула на всі гудзики. Щодо аксесуарів, цього разу Перша леді обрала подвійні сережки та золоту брошку у формі карти України, що є символом патріотизму та любові до своєї країни.

Нагадаємо, яке прізвище зберігала Олена Зеленська до одруження з майбутнім президентом: поміняла не відразу

Як повідомляв "Знай.uа", Олена Зеленська знайшла, в чому змінився її чоловік та Президент України: "Коли нам було по 17..."

Знай.ua писав, Олена Зеленська розповіла історію 8-річного Богдана з Бахмута, який втратив вагітну маму: "Щось болить"