Торік українськими судами було розглянуто 52 тисячі цивільних справ. Всі вони стосуються несплати за комунальні послуги. Це 26% від усіх відкритих проваджень.

Дослідження базується на аналізі інформації Державної судової адміністрації та класифікації за категоріями понад 7,7 млн справ. Аналітики сервісу Опендатабот визначили, що стягнення боргів за комуналку перебуває на першому місці серед цивільних справ.

Випалати. Фото: Youtube
Випалати. Фото: Youtube

Ця категорія спорів є абсолютним лідером серед судових справ усіх судів, – зазначено в дослідженні.

Виходить, постачальники, зважаючи на періодичне збільшення заборгованості українців, намагаються отримати кошти судовим шляхом.

Популярні новини зараз
Попит та ціни різко впали: українці не готові платити шалені гроші за полуницю, продавці у розпачі Чиновники КМДА та забудовники гуляють і святкують під час комендантської години: жирують по ресторанах Чекає небезпека: до чого готуватися вже 7 червня "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації
Показати ще

Платіжки за комуналку. Фото: скрін youtube
Платіжки за комуналку. Фото: скрін youtube

Заступник голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк раніше повідомляв, що лише за листопад і грудень минулого року сума загального боргу за послуги житлово-комунального господарства зросла на 2,2 млрд гривень до розміру 35,35 млрд гривень. Найбільше громадяни не сплачують за теплопостачання і гарячу воду – 24,4 млрд гривень.

Нагадаємо, ми писали, що в Україні перерахують субсидії та зменшать кількість субсидіантів: хто залишиться без допомоги.

Як повідомляв "Знай.ua" тепла в батареях більше не буде: влада декількох областей та міст попередили українців.

Також "Знай.ua" інформував, показники лічильника не відповідають сумі у квитанції: українцям розповіли, як "полегшити" плату за газ.