За словами експерта, товсті пальці короля Чарльза стали ще товстішими на фотографіях після його візиту до Німеччини.

Лікар зважив усе і сказав, що, хоч ніхто й не думає, що стан короля змінився, але він, схоже, все ж таки погіршився.

Доктор Гарет Най раніше говорив про дивний червоний і опухлий характер пальців монарха, стверджуючи, що це може бути низка різних станів. Але з огляду на тривалий час, протягом якого пальці короля були такими м'ясистими, він виключив дві зі своїх ранніх теорій про те, що це могло бути.

Він також визнав, що варіант, артрит, тепер виглядає більш ймовірним і, схоже, справді погіршився.

Популярні новини зараз
Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Якщо ставите сумку на підлогу, потім не дивуйтеся: прикмети, які врятують вас від нещасть Залишилось 10 днів: як та чому пенсіонери можуть втратити свої виплати Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми
Показати ще

У розмові з Daily Star він сказав: "У короля Чарльза завжди були великі пальці, і попередні припущення про можливі причини поза його індивідуальною анатомією включали набряк, коли рідина витікає з крові і залишається в прилеглих тканинах, що призводить до їх опухлого вигляду."

Він пояснив, що один із можливих станів тепер можна виключити, тому що пальці короля стали гіршими і занадто довго залишаються опухлими.

Доктор Най сказав: "Хоча пальці короля Чарльза розпухли, я не думаю, що в цьому випадку набряк є правильним діагнозом через те, що вони були такими протягом тривалого часу, крім очевидного погіршення ситуації".

Він також пішов на те, щоби викреслити ще один варіант зі списку.

Доктор Най продовжив: "Я також не вважаю, що причиною є подагра. Хоча подагра впливає на руки і є станом, при якому в просторі між суглобами утворюються маленькі кристали, утворені сечовою кислотою, що призводить до болю, почервоніння і набряку, це стан зазвичай вражає окремі суглоби. Але фото показують, що набрякла вся рука - значить подагра виключається".

"Дактиліт унікальний, оскільки набряклість залишається, навіть якщо основне запалення контролюється, що, ймовірно, ми й бачимо тут".

Але коли він прагнув вказати, що це не небезпечний для життя стан, він зазначив, що, ймовірно, це було те, про що король був добре обізнаний.

Король Чарльз III, кадр з відео
Король Чарльз III, кадр з відео

Нагадаємо, що дружина короля Чарльза III успадкувала стиль Єлизавети: на згадку про улюблену тещу.

Раніше ми повідомляли, що король Чарльз III проігнорував смерть свого брата Макса перед Новим роком: "Він був вільний від марнославства".