У найбільшій медичній інформаційній системі Helsi пропонують нову послугу — онлайн-консультацію.

У повідомленні, яке надійшло користувачам додатка, йдеться про те, що у разі потреби можна залишити заявку, і невдовзі отримати консультацію від спеціаліста.

Прийом у стоматолога. Фото: скрін youtube
Прийом у стоматолога. Фото: скрін youtube

Залиште заявку і ми знайдемо для вас вільного лікаря якомога швидше, йдеться у повідомленні.

Консультуватимуть українців понад 100 кваліфікованих лікарів, час прийому з 8 до 20 години щодня крім неділі.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Зазначено, що середня тривалість консультації 15 хвилин, а вартість — 200 грн з будь-яким лікарем.

Повідомлення Helsi
Повідомлення Helsi

На сайті Helsi зазначають, що застосування фільтра "Лікар консультує онлайн незалежно від регіону" означає, що прийом з лікарем відбудеться онлайн незалежно від вашого місцезнаходження на момент прийому. Це дає можливість записатись на онлайн прийом до лікарів по всій території України та за її межами.

Крім того, у Helsi відновлені онлайн бронювання та пошук ліків в аптеках. З додатка Helsi тепер можна завантажити PDF-документ про імунізацію. Для цього потрібно перейти до розділу "Медична картка" та натиснути "Вакцинації", після цього обрати потрібний документ та натиснути кнопку "Завантажити у PDF" і він буде збережений на телефоні.

Нагадаємо, ми писали, що хто з українців може отримати ваучер на навчання: до 26 тисяч, щоб освоїти нову професію.

Як повідомляв "Знай.ua" які продукти захищають від тромбозів та атеросклерозу? Перелік природних "очищувачів".

Також "Знай.ua" інформував, що українські захисники отримали броньований автобус - крутіше, ніж у фільмах про зомбі: врятує сотні життів.