Один із найбільших українських державних банків "Ощадбанк", який відомий своєю агресивною політикою нав'язування карток бюджетникам, продовжує подавати неприємні новини своїм клієнтам.

Цього разу мова піде не про те, що у відділеннях банку клієнтам хамлять, а про те, що просто відмовляються виконувати свої обов'язки.

Про це стало відомо завдяки новому повідомленню незадоволеного клієнта "Ощадбанку" на порталі Minfin.

Ощадбанк Фото: скрін youtube
Ощадбанк Фото: скрін youtube

"У Житомирській області, у місті Коростишів, касир "Ощадбанку" відмовив в обміні 100 доларів 1996 року випуску на гривні. Вони заявили, що не зможуть її продати. Категорично відмовивши пояснити причини, адміністратор банку повідомила, що це право касира.

Популярні новини зараз
"Дуже багато брехні...": мольфар прозрів і розповів, коли українські захисники вийдуть до моря Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги
Показати ще

Зовні долар не пошкоджено. Коли я сказав, що скаржитимуся, адміністратор проігнорувала не надавши пояснень. Я вкрай незадоволений обслуговуванням цього банку", - заявив незадоволений клієнт "Ощадбанку".

Відгук невдоволеної клієнтки "Ощадбанку", скріншот: Minfin
Відгук невдоволеної клієнтки "Ощадбанку", скріншот: Minfin

Однак, заради справедливості, варто зазначити, що в коментарях такі ж клієнти "Ощадбанку" заявили, що мало хто хоче мати справу з купюрами, яким понад 26 років. За словами українців, такі гроші можна поміняти лише в банках безпосередньо на території Сполучених Штатів Америки.

Нагадаємо, тихенько списали гроші без підтверджень: жінка втратила все з картки ПриватБанку.

Раніше повідомлялося, пенсіонер радить звертатися до інших банків, тільки не до Ощадбанку: "Плати за нову 40 грн!".

Також, перерахунок їх не стосується: хто з українських пенсіонерів не має права на підвищення виплат.