Верховна Рада нещодавно поповнила список установ та підприємств, які можуть забронювати своїх працівників від мобілізації. Але вже до чинного закону внесли ще одну поправку.

Зокрема, у процес подання заявок на бронь для працівників внесли зміни, згідно з якими органи державної влади та інші подібні структури мають подати списки заброньованих громадян до Генштабу ЗСУ/СБУ/Службі зовнішньої розвідки протягом 5 робочих днів, щоб їх звірили та погодили. Про це пише представник Кабміну Тарас Мельничук.

Мобілізація, скріншот: Youtube
Мобілізація, скріншот: Youtube

Такі нововведення до порядку бронювання військовозобов'язаних правил ухвалили 28 квітня 2023 року. Після подання відповідних списків на їхнє відправлення з Генштабу ЗСУ/СБУ/Служби зовнішньої розвідки до Міністерства економіки передбачено 10 днів, але перевищувати цей термін не можна.

Фахівці Мінекономіки повинні ухвалити рішення про бронювання військовозобов'язаних у період, що не перевищує 5 робочих днів. Такий самий термін дається на те, щоб українців поставили на спеціальний військовий облік до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Популярні новини зараз
Українці не підозрюють про наслідки: які пастки приховує "Національний кешбек" Призупинення виплат пенсій: у ПФУ зробили важливу заяву Зарплата більше не матиме значення: українцям призначатимуть пенсії за новою системою В ТЦК поставили крапку у питанні мобілізації 50-річних чоловіків: "Є директива..."
Показати ще

Виправлення у процес бронювання працівників, Тарас Мельничук
Виправлення у процес бронювання працівників, Тарас Мельничук

Раніше ми писали, що в Україні розширили перелік військовозобов'язаних, які можуть подати заявки на бронювання: хто отримає відстрочку

Як повідомляв Знай.ua, в Україні військовозобов'язані чоловіки отримають свій унікальний код: рано чи пізно - це чекає на кожного

Також портал Знай.ua писав, що на весілля і до терапевта - тільки з військовим квитком? Українцям розповіли, як тепер "любити" та лікуватися