Українці, які потрапляють на службу до ЗСУ, мають знятися з обліку, адже вважається, що людина вже працевлаштована.

Ті, хто йде захищати свою країну від ворога вже не зможе планово відвідувати центр зайнятості. Та й за законом, мобілізовані вже не безробітні. Вони починають отримувати платню як військовослужбовець Збройних сил. Про це йдеться у Законі України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію".

ЗСУ. Фото Генштаба
ЗСУ. Фото Генштаба

Як знятися з обліку

Про отримання повістки та призов на військову службу необхідно повідомити фахівця служби, надавши йому документи, які це підтверджують.

На основі цих документів у центрі зайнятості приймається рішення про припинення реєстрації та припинення виплати допомоги у зв’язку з безробіттям.

Популярні новини зараз
"Без відома підключаються платні послуги, і знімаються кошти": обурені українці скаржаться на "Київстар" Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації
Показати ще

Їдальня ЗСУ. Фото: скрін youtube
Їдальня ЗСУ. Фото: скрін youtube

Після звільнення з армії, можна знову зареєструватися як безробітна особа у Центр зайнятості. Безробітні в Україні можуть отримати допомогу, максимальний розмір якої становить 6700 грн. Мінімальна сума виплати — 1000 грн. Кошти нараховують впродовж 90 днів після реєстрації.

Їх розмір буде розраховуватися на основі зарплатні, яка була на останньому місці роботи, тобто на службі у ЗСУ.

Нагадаємо, ми писали, що мобілізують навіть після 60: кого можуть призвати на службу в такому віці.

Як повідомляв "Знай.ua" знайшовся любитель російської творчості: спочатку герой, а потім вибачення та повістка.

Також "Знай.ua" інформував, українець проспав похід до військкомату і "поплатився" за це – який термін йому дали.