Таролог Людмила Хомутовська розповіла, що на росії почали рух ополченці, та що вони хочуть.

Екстрасенс та таролог розповіла, що відбувається на кордоні на рф. Розклад тарологиня зробила на Youtube-інтерв'ю.

Людмила Хомутовська. Фото: youtube
Людмила Хомутовська. Фото: youtube

Ні, це не наші, це вони купили танки та хочуть зробити окрему республіку. Чи приймала участь Україна, звісно приймала, була якась підготовка, але рухається там російська сторона, росія, 1 підкреслила тарологиня.

Хомутовська підкреслила, що з кожним днем цих росіянців ставатиме більше і більше. Рух буде тривати довго та зайде далеко. Курськ, Брянськ, тощо.

Популярні новини зараз
"Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації Юлія Тимошенко, при якій Україна заплатила літаками путіну за газ, вирішила боротися з тарифами на світло Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день Чи забере Україна Крим? Тарологиня розповіла, що загрожує Володимиру Зеленському: "Все піде не так, як комусь хочеться"
Показати ще

Це партизанський рух, який буде мати наслідки і величезну підтримку. Відбувається те, що в росії - мир закінчився, почалась війна, і він буде ще підсилюватися.

Людмила зазначила, що не треба думати, що в білгороді це саме страшне. У білгороді там квіточки. Росія вступила в війну - і це на довго.

Також Хомутовська побачила - війна в Україні буде намагатися затягнутися. Але й на кордони для боротьби з рухом зсередини країни будуть переводитися війська.

Україні прийдеться виганяти окупантів зі зброєю в руках. На жаль, швидкого відступу — карти не показали.

Нагадаємо, ми писали, що шаманка передбачила ганебну втечу окупантів: "Не так, як у Херсоні...".

Як повідомляв "Знай.ua" "Пригожин зіллє інформацію": екстрасенс Марія Тиха пояснила, що станеться цього тижня.

Також "Знай.ua" інформував, тарологиня Ірина Клевер показала найближче майбутнє: "Аплодувати будуть стоячи".