Українцям доводиться більше витрачатися не лише на купівлю основних овочів, а й на популярну зелень. Так, наприклад, зелена цибуля, петрушка та кріп неприємно здивували вартістю в останні дні травня. Про це свідчать дані моніторингу, опубліковані на порталі Мінфін.

В Україні не перестають зростати ціни на основні продукти харчування, які потрібні для приготування багатьох страв. Так, у копієчку покупцям влетить не лише цибуля або капуста, а й популярна зелень.

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

Зелена цибуля

Станом на 27 травня 100-грамовий пучок зеленої цибулі в середньому коштуватиме 43,47 гривні. При цьому, у квітні його вартість була помітно нижчою – 40,91 гривні. Цибуля порей у супермаркетах подорожчала з 156,80 до 161,47 гривні за кілограм.

Ціни на зелену цибулю. Фото: скрін Мінфін
Ціни на зелену цибулю. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
Хлопець зробив дівчині найромантичнішу пропозицію, але загинув до того, як вона сказала "так", кадри останніх хвилин Чи буде 2024 рік високосним: усі заборони та таємниці року До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей
Показати ще

Петрушка

Невеликий пучок петрушки вагою 70 грамів у середньому коштує 41,55 гривні, що на 3,05 гривні дорожче, ніж місяцем раніше. Водночас за 100 грамів петрушки доведеться заплатити 43,00 гривні, а не 42,17 гривні, як у квітні.

Ціни на петрушку. Фото: скрін Мінфін
Ціни на петрушку. Фото: скрін Мінфін

Кріп

100 грамів кропу коштуватиме в середньому 40,85 гривні, що всього на копійку дорожче, ніж попереднього місяця. Водночас кілограм кропу помітно подешевшав – з 574,20 до 546,00 гривні.

Ціни на кріп. Фото: скрін Мінфін
Ціни на кріп. Фото: скрін Мінфін

Раніше портал Знай повідомляв, потрібно дочекатися літа: в Україні прогнозують суттєве зниження цін на популярний овоч.

Також наш портал інформував, українців здивували новими цінами на томатну пасту та заправку для борщу: скільки доведеться викласти.

Крім того, ми писали, супермаркети підняли ціни на овочі з борщового набору: картопля та буряк обійдуться дорожче.